2752
2734
عنوان

تاحالا شده از درد پریودی گریه کنین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 543 بازدید | 73 پست

من الان بهتر شده تازه پریودشدم دیروز ۵صبح زیر سرم بودم زده بود دردش به معده ام ورم شدید نفخ دررررد نخوابیدم دو روزه عین حامله ها برام سخت بود بلندشم سنگین و بی انرزی دیگه رفتم دکتر جلوی بابام به دکتر گفتم غیر درد معده و بهم ریختگی پریودم هستم معده ام که مسکل داره درد پدیود و معده قاطی شد فک کنم از عفونتم باشه چون خارش دارم متاسفانه کمرم الان بزور راست میشه ولی بهتر از دیروزم مال من یکم به کشاله ران پا فشار میاره از قبل پریودم کمردرد دارم

بدیش اینه کسی درک نمیکنه فک میکنن واسه جلب توجه اینطوری هستیم

یکی از آشناهای ما موقع پریودی اینقد گریه میکرد و درد داشت 

ک پدر و برادرشم و هر چی مهمون ک نیومد میفهمیدن  

واقعا عذاب کشید 

تا اینک ازدواج  کرد راحت شد 

ح‍‌س‍ م‍‌ی‍‌ک‍ن‍‌م #گ‍‌م ش‍‌دمام‍‌ا ت‍‌ل‍‌خ‌ت‍‌ر از‍ او‍‌‍ن ک‍‌س‍‌ی #د‍‌ن‍‌ب‍‌ال‍‌م ن‍‌م‍‌ی‍‌گ‍‌رد‍ه....:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اره گفتن یه جوری گریه کردی حالا فکر کردیم چی شده درد پریودی که گریه نداره

وا

می گفتی برای من درد داره ببخشید مثل شما فولاد زره نیستیم

خواستی چاق بشی حتما این تاپیکو بخون ،نگه دار و باز کردن رو بزن yun.ir/3hz4gc
یکی از آشناهای ما موقع پریودی اینقد گریه میکرد و درد داشت  ک پدر و برادرشم و هر چی مهمون ک نیو ...

ولی ب ازدواج ربطی نداره

و اصلا هم درست نمیشه چون ریزش دیواره رحم درد داره و انقباض وجود داره

2731
دیگه از مرگ یچیزی اون ور تر من طبیعی اجباری بودم  یعنی تا لحظه آخر فکر میکردم طبیعی خوبه و سک ...

دقیقااا خیلی درد داره 

اگ دوباره پیش بیاد طبیعی انتخاب میکنی 

چون فقط همون تایم اذیت میشه آدم 

ح‍‌س‍ م‍‌ی‍‌ک‍ن‍‌م #گ‍‌م ش‍‌دمام‍‌ا ت‍‌ل‍‌خ‌ت‍‌ر از‍ او‍‌‍ن ک‍‌س‍‌ی #د‍‌ن‍‌ب‍‌ال‍‌م ن‍‌م‍‌ی‍‌گ‍‌رد‍ه....:)
دقیقااا خیلی درد داره  اگ دوباره پیش بیاد طبیعی انتخاب میکنی  چون فقط همون تایم اذیت میش ...

نه هرگز

کاش یکی بود صادقانه کمکم می‌کرد 

من کسیو نداشتم که بهم حس خوب بده کمکم کنه

ولی ب ازدواج ربطی نداره و اصلا هم درست نمیشه چون ریزش دیواره رحم درد داره و انقباض وجود داره

نمیدونم ولی همه میگن شوهر کرد راحت شده 

شاید عملی انجام داده یا بچه دار شده بخاطر اونه 

اره ریزش دیواره رحم هس ولی بعضیا درد ندارن 

اخه فک میکنن خیلی ضعیفم  خودشون درد ندارن موقع پریودی خیلی زندگیشون رو رواله تاحالا ندیدم اذیت ...

چه ربطی به ضعیف بودن داره؟ مگه میزان درد همه به یه مقداره؟ یه رفیق داشتم یادمه هروقت پریود میشد وسط کلاس خانوادش میومدن دنبالش میبردن بیمارستان انقدر که اوضاعش داغون بود!! یا یکی دیگه از همکلاسیام تو کلاس بالا آورد!! همه که مثل هم نیستن گل من..  

"انزوا را به وابستگی ترجیح میدهم. وقتی وابستگی از بین رود، انسان وارسته می شود" "ملتی هستیم که هنوز خشنونت رو مردونگی، حماقت رو نجابت، شادی رو هرزگی، دزدی رو زندگی میدونیم؛ راه درازتری تا انسانیت داریم. و راه دراز تری تا آرامش و عشق..." "مدرسه که میرفتیم، هربار که دفتر مشقمون رو جا می ذاشتیم معلممون میگفت: مواظب باش خودتو جا نذاری! ما می خندیدیم و فکر می کردیم نمیتونیم خودمونو جا بذاریم! بزرگ که شدیم بارها و بارها خودمو جا گذاشتیم؛ توی یه کافه، توی یه خیابون، توی یه شعر..."  
من اصلا درد ندارم فقط بی قرار میشم ک لباسم کثیف نشه واقعا درد دارید ؟ چطور دردیه ؟

یه درد وحشتناک منم قبلا به یکی خندیدم گفتم لوس میکنی خوذتو بعدش سرم اومد 🤦🏻

السلام علیک یا امیرالمومنین ❤️ سلام آقاجونم سلام مهربون ترینم سلام عزیزترینم ❤️ سلام بابای امام حسن ❤️ سلام بابای زینب پرافتخار ❤️ سلام عزیزی که سادات به فرزندش بودن افتخار میکنن ❤️ چی میشد منم بچت بودم و بهت میگفتم بابا علی و شما هم میگفتی جانم دخترم ❤️ پر اشتباهم آقاجون ولی از همین شب میلادت قول میدم تلاش کنم که فردای مرگم با تاسف نامه عملمو نخوونی شما هم قول بده بیای دیدن کسی که عاشقت بود ولی بد بود و به عشقت میخواد تلاش کنه 🌱🥺 اینو نوشتم آقاجونم که یادم نره چه قولی دادم پس یاعلی مدد ❤️🌱 یاعلی گفتیم و عشق آغاز شد ... به تاریخ ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ به امیدخدا ❤️❤️❤️ میشه برام دعا کنید لطفا 🙏🏻❤️ با افتخار شیعه‌ی علی بن ابی طالب هستم ‌. مردی که پدر یتیمان فاطمه دختر پیامبر بود . امروز  علی نیست ولی پسرش جگرگوشه‌ی فاطمه ، مرهم جگر پاره پاره حسن ، منتقم خون پاک حسین ، منتقم اسارت عمه جانش زینب ، شمشیر در غلاف سجاد در کربلا ، امید شب و روز باقر ، تمام وجود صادق ، همنشین تنهایی های کاظم ، آشنای غربت رضا ، غصه دار تنهایی جواد ، خورشید شب های هادی و شنیدنی ترین سکوت حسن زنده است . او هست او می آید و هیچ کس جلودار پسر فاطمه و علی نیست ❤️ بیا ای پسر شاه نجف که جان ناقابلم به فدات 🌱🌱🌱❤️
نمیدونم بعضیام اصلن درد ندارن چند بارازفامیلا شوهرم سوال کردم اصلن انگار نگار فک کنم اونای ک درد دار ...

نه ربطی به عفونت نداره. من هیچ وقت توی زندگیم عفونت نداشتم ولی از همون اولین دفعه که پریود شدم درد شدید داشتم.

آدم بدجور جر میخورهههه  واقعه سختهههه😣🤦🏻‍♀️😂 تازه استخوونا  میگن جدا میشه

دیگه بهت گفتم

واردجزئیات الکی نشو

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
من اینا رو زیاد نمی‌خورم فقط حال روحیم خراب میشه  شاید دلیل دردت سردی جاته اره ؟ میتونی ی بار ...

روحی هم که همه بهم میریزن

آره گفتم که شکموئم وسردیجات هوس میکنم جلوی خودم رونمیگیرم😁😂🤣🤣

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
اخه جلو جمع گریه کردم همه یه جوری نگام میکردن قبلش هی میپرسیدن چت شده چرا حالت خوب نیست منم بهشون گ ...

نه جونم😂💔 نگران نباش با اعتماد بنفس باش  این آدم ها رو دوباره دیدی جوری برخورد کن که انگار هیچی نشده 

فقط 6 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دعا کنید منم مامان بشم💜🥲 «« این امضا توی تاریخ۱۴۰۲/۹/۱۶ برای همیشه و به اذن خدا تغییر کرد»»ومن به لطف خدا باردار شدم😭😭😭 ... از خدای مهربونم می‌خوام دامن همه ی منتظرا رو سبز کنه 🥺🌱✨میشه برای شنیدن صدای قلب نی نی شیطونم و سالم بودنش دعا کنی ؟؟🥺💜✨ توی تاریخ ۱۰/۸صدای قلب نازشو شنیدم برای همه این لحظه رو می‌خوام 😍♥️🌿 تاریخ ۱۱/۱۲رفتم سونو آن تی یه پسمل شیطون بودو همه چیز عالی بود ♥️😍🤍