2733
2734

حدود ده روز پیش سر طلاهامو میخاست بفروشه دعوا شد و شروع کرد ب فحاشی ب خانواده م طبق معمول منم ناراحت شدم اسم خانواده اونو آوردم بعدش هم منو کتک زد منم ناراحت شده بودم این ازم فیلم میگرفت بعد من تو فیلم گریه میکردم میگفتم اون داداشت اون مامانت خلاصه پشت سر اونا حرف میزدم اینم فیلم میگرفت بعد من قهر رفتم خونه مامانم این بیشعور رفته فیلمام تو اون حالت ب خانوادش نشون داده اونهام قهر کردن باهام بعد هزار تا فالوور داره استوری کرده اره زن من گدا گشنه ی زن من ذاتش کثیفه کینه ای دشمنی داره طمع پول منو داره 

من ده روز قهر بودم پزشک قانونی هم رفتم باز هی تهدید میکرد بچم بیار خونه من تو دلم گفتم گناه داره بچش دوست داره شاید سرش ب سنگ خورده برگشتم خونه

حالا پسر من دو شبه تا پنج صبح بیداره من ساعت دو بیدار میشم تا ناهار درست کنم دیر میشه امروز دو بیدارشدم صبحانه خوردم با پسرم ،،شوهرم تا پنج بعد از ظهر خواب بود بیدار نمیشد ،،باز پسرم خوابید تا نه شب من نتونستم ناهار درست کنم چون اگ سرو صدا میکردم بیدار میشد مجبور شدیم از بیرون سفارش بدیم ،،حالا شب شوهرم اومده حالت تهوع داشت رفتم گفتم چیزی احتیاج نداری سوپ نمیخوای دمنوش نمیخوای میگفت نه بهش نوشابه دادم گفتم بخواب،،رفته ب داداشش پیام داده من یواشکی خوندم ک زنای حالا ب درد گوه نمیخورن ن ناهار خوردم ن صبحانه ن شام دوروز خانه مامان بودم حالم خوب شد اره ب بچه غذای سرخ کردین داده با کره 

غذای رستوران داده ب بچه ،،خودش بچه شیر میده گفتم غذا بخور گفته ن بیدار میشه ،،قیافش ب گرگ میمونه منو گفته بود ،،داداش نوشته بود حیف تو برای این زن ب مامان میگم از فردا غذا بفرسته

خاک بر سرش

مگه مثل آدم میخوابه که میخواد وعده غذایی درست بخوره

بی‌شعور بی غیرت کی فیلم زنش در حال گریه استوری میکنه 

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 

😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

حالاکاری به بچه بازی جفتتون ندارم

این برادرشوهرااین وسط دعواچیزاضافه میخورن نمیدونم چرا😁😂🤣🤣

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خاک بر سرش مگه مثل آدم میخوابه که میخواد وعده غذایی درست بخوره بی‌شعور بی غیرت کی فیلم زنش در حال ...

ن فیلمم استوری نکرده فیلمم ب خانوادش نشون داده 

تو استوری از من بد نوشته 

ن فیلمم استوری نکرده فیلمم ب خانوادش نشون داده  تو استوری از من بد نوشته

فکر کردی استوری کرده با خودم گفتم این چه موجودیه دیگه

من جات بودم بهانه دستش نمی‌دادم بیشتر هم به تنش دامن نمیزدم بنظرم همگی ساعت خوابتون رو درست کنید 

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 
2740
فکر کردی استوری کرده با خودم گفتم این چه موجودیه دیگه من جات بودم بهانه دستش نمی‌دادم بیشتر هم به ت ...

من دیدم پیام داده ناراحت شدم نگفتم پیامت خوندم اما کلی حرف بارش کردم اونم حرفای زشت تر زد بهم الان

فکر کردی استوری کرده با خودم گفتم این چه موجودیه دیگه من جات بودم بهانه دستش نمی‌دادم بیشتر هم به ت ...

درست نمیشه بچم اصلا نمیخوابه شبا تا الان بیداره صبح هم تا دو خوابیم تا ناهار میشه چهار و پنج دست خودمم نیست

میگن زن شوهر لباس همند باید عیب همو بپوشونند 

واقعا الان فک میکنه همهمیگن وای فلانی چ مظلوم گیر این زن افتاده وای چقدر فلانی خوبه ؟؟؟؟؟الان هدفش از این کار چی بود جز ابرو شما رو بردن ابرو خودشم برده مگن همچین زنی داره حتما لایقض بوده اگر شمارو ببره بالا خودشو برده بالا من وقتی ۱۷سالم بود چنبار پیش خالم بد شوهرم گفتم هنوز پشیمونم و چوبشو میخورم هنوز 

من دیدم پیام داده ناراحت شدم نگفتم پیامت خوندم اما کلی حرف بارش کردم اونم حرفای زشت تر زد بهم الان

اگه واقعا میخوای باهاش زندگی‌ کنی و قصدت طلاق نیست

اگر دعواهای بینتون کمتر شه بهتره یکیتون باید خوددار باشه شوهرت که تو باغ نیست شما سعی کن از دعوا جلوگیری کنی تو عصبانیت اصلا حرفی بهش نزن قطعا اون خودش برای دعوا پیش قدم میشه ولی سعی کن خودت رو کنترل کنی جوابش رو ندی تا شرایط آروم شه 

2706