2737
2734
عنوان

حستون میگه جنسیت بچم چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 285 بازدید | 47 پست
ان شاالله خدا یه دوقلوی پسر دختر بهت بده جبران انتظارت بشه .... چند وقته اقدامی؟

ممنون قشنگم ، انشالله خدا صداتو بشنوه

۱۲ ساله ازدواج کردم ۱۰ ساله بچه میخوام 

کلا ۵ ماه جلوگیری کردم ولی ۱۰ ساله مشکل اصلی رو فهمیدم

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

🥺🫂🩹 مرسی قشنگم انشالله بهترین ها برات رقم بخوره 🫀🌱

آمین  ایشلا که حتما قبل از سی سالگیت یه دختر یا یه پسر گوگولی بغل میکنی . همین الان بگم راحت نیست ولی ارزششو داره

شعار من . باجاهیلین وارد بحث و جدل نشو یا سخن شما سر به اسمان خواهد رفت یا مثله انها خواهید شد 
نه منظورم ادرار رو با جوش شیرین مخلوط کنی اگ کف کنه فلانه اگ نکنه فلان یادم نمیاد خیلی چیزا بود&nbs ...

آها خب هنوز اولشه جوش شیرین رو امتحان کردم کف نکرد 

برای پسر میگن کف میکنه

2731

والا ب ویار و ... نیست ولی حسم گفت دخمله

یه رمان نوشتم هرکی خوند خیلی تعریف کرد گفتن از صفحه ۳۰ و ۴۰ ب بعد تا تموم نشد زمین نذاشتیم، حتی یه خانم ۴۵ ساله که اهل کتاب نبود گفت وقتی تمومش کردم ساعت۳ صبح بود و چشام سرخ شده بود و اما واقعا ارزششو داشت اسمش: رمان جادوی زمان مطمئن باش عاشقش میشی، اگه با نظرم موافق نیستی ریپ نکن، اخلاقم بشدت شبیه ایینه س، خوب باشی باهات خوبم بد باشی مث خودتم/ اللهم صلی علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم/ امام زمان خودت به دادمون برس ک این دنیا به درد زندگی نمیخوره /مهربانی را بکار، بالای هر زمینی و زیر هر اسمانی... و اگر جای دانه های که کاشتی را فراموش کردی؛ روزی باران جایشان را به تو نشان خواهد داد؛ و تو نمیدانی کی و کجا ان را خواهی یافت اما بی شک کار نیک هرجا که کاشته شود؛ روزی به بار مینشیند :) متخصص کیک و گل اگه کسی سوالی درمورد گل و کیک داشت منو تگگ کنید اگه زیر سن قانونی هستین لطفا پستای منو ریپ نکنید ممنون
آمین  ایشلا که حتما قبل از سی سالگیت یه دختر یا یه پسر گوگولی بغل میکنی . همین الان بگم راحت نی ...

🥲 پریود که میشم روحم بهونه گیر میشه :)

دوست داشتم بچه ای که میاد تو این خونه واسه خودمو شوهرم باشه

ولی برای مادر شدن باید برم اسپرم اهدایی بگیرم 🥲 

یکم اذیتم واسه خاطر این موضوع..

ولی روحم جوریه که نمیتونم قید مادر شدن رو بزنم

میخوام به دنیا ثابت کنم که با تمام سختی ها میشه یه بچه روبه اوج خوشبختی رسوند

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
2740

سوزن بذار یه روز بمونه تو ادرارت بمونه اگه سیاه شد دختره

اب کلم تو ادرادت بریز صورتی شد دختره ابی شد پسره

یه رمان نوشتم هرکی خوند خیلی تعریف کرد گفتن از صفحه ۳۰ و ۴۰ ب بعد تا تموم نشد زمین نذاشتیم، حتی یه خانم ۴۵ ساله که اهل کتاب نبود گفت وقتی تمومش کردم ساعت۳ صبح بود و چشام سرخ شده بود و اما واقعا ارزششو داشت اسمش: رمان جادوی زمان مطمئن باش عاشقش میشی، اگه با نظرم موافق نیستی ریپ نکن، اخلاقم بشدت شبیه ایینه س، خوب باشی باهات خوبم بد باشی مث خودتم/ اللهم صلی علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم/ امام زمان خودت به دادمون برس ک این دنیا به درد زندگی نمیخوره /مهربانی را بکار، بالای هر زمینی و زیر هر اسمانی... و اگر جای دانه های که کاشتی را فراموش کردی؛ روزی باران جایشان را به تو نشان خواهد داد؛ و تو نمیدانی کی و کجا ان را خواهی یافت اما بی شک کار نیک هرجا که کاشته شود؛ روزی به بار مینشیند :) متخصص کیک و گل اگه کسی سوالی درمورد گل و کیک داشت منو تگگ کنید اگه زیر سن قانونی هستین لطفا پستای منو ریپ نکنید ممنون
آها خب هنوز اولشه جوش شیرین رو امتحان کردم کف نکرد  برای پسر میگن کف میکنه

همینو میخواستم بگم 

هنوز اولشه علایمت مشخص نیست..

راستی شنیدم ضربان قلب زیر ۱۴۰ پسر

بالای ۱۴۰ دختره :)

من هم رژیم گرفتم و هم همه علائمم به پسر میخورد،۱۷هفته گفت دختره

می‌دونی واسه چی من استرس گرفتم ؟؟ منم رژیم بودم 

۴ ماه باردار نشدم 

ماه رمضون اومد شوهرم روزه گرفت خودمم ده روزی روزه گرفتم کلسیم اینا فراوان می‌خوردیم  گفتم منکه  الان باردار نمیشم ....

بدن جفتمون ضعیف شده... 

تازه کلا دوبار رابطه داشتیم  حالا شانسمون همون ماه رمضون گرفت 😅 خدارو شکر میکنم ولی خب اگه دوباره رژیم رو شروع میکردم بعد باردار میشدم یکم خاطرم جمع تر بود 

آها یادم اومد تازه قبل تخمک گذاری هم رابطه داشتیم 

اصلاااااا فکر نمی‌کردم الان بشه 🤣

آره عزیزم منم شنیدم امروز حتما از دکتر میپرسم ☺️

انشالله همونی که میخوای هست😍🫀

بهترین ها رو آرزو دارم برات

سوزن بذار یه روز بمونه تو ادرارت بمونه اگه سیاه شد دختره اب کلم تو ادرادت بریز صورتی شد دختره ابی ش ...

مرسی عزیزم 

آب کلم رو امروز امتحان میکنم🤔 ولی سوزن بنظرم هر جنسیتی باشه بعد یکروز تو ادرار سیاه میشه دیگه....

2706