2737
2739
میخوام به خواهر بگم که به مادرم بگه پام شکسته بلند شه بیاد کمکم

نه عزيز دلم

اينجوري نگو

مياد ميبينه پات نشكسته ميترسه كه عايا چي شده

بگو يه توده تو سينمه كه گفتن برا محكم كاري بايد داروت بديم

بيا چندروز پيشمون تنها نباشيم

🍓🐣🍒
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میبترسم بزنم زیر گریه نتونم بگم

میدونی اولا که فهمیدیم بابام سرطان گرفته خیلی اوضاعم ن خراب بود میرفت شیمی سنگین عوارض داشت... اوووووو

ولی الان که چند ماهیهگذشته... این مریضی شده جزو زندگیمون.. استرس هست ولی انگار به این ترسها عادت کردیم.. 

سرطان بیشتر از خودش اسمش ترسناکه

خیلی سخته... نگی هم مادرت میفهمه بالاخره.. یهو نگو موقعی بگو که اول خودت شرایط گفتنش داشته باشی

از هرکس اندازه شعورش توقع دارم حتی شما کاربر عزیز🐞

تو اصلا نباید نگران این موضوع باشی و الان به این فکر کنی که سخته و چطوری بگی بهشون ، اگه دوس داری فقط به خواهرت بگو ولی توی بیماری کلا روحیه نصف بیشتره درمانه و معمولا افرادی که روحیه ی قوی دارن زود تر و بهتر جواب میگیرن ...

توکلتو بخدا کن و نگران نباش

2731
مممنونم خدا شفا بده الان خوبی؟

شكر خدا خوبم

هفته ي اينده اخرين سرمم رو ميزنم،بعد يكسال بلاخره داره تموم ميشه

فقط گرگرفتگي خيلي زياد اذيتم ميكنه چون تو شيمي درمانيام يائسه شدم و داروهم بهم دادن دوماه پيش،ديگه اينكه از ترسم تو شيمي درمانيام،الان دچار حمله پانيك ميشم كه برا اسنم دارو ميخورم كنترل شه

براهمين گفتم خودتو نترسون

🍓🐣🍒
2738
بلله درسته اگه معلوم نمی شد مجبور نبودم بگم

آره معلوم میشه،بعدشم معلوم بشه مگه چی میشه اینهمه آدم تو دنیا به این بیماری مبتلا میشن تو هم یکیش چیز بدی نیست که ،مامان من موهاش ریخته بود الان دوباره در اومدن انقدر باهاش شوخی میکنیم بهش میگیم مامان کپی دایی شدی 🤣یا من عکس این دخترایی که موهاشونو کوتاه کوتاه میکنن بعد یخیم میکنن و بهش نشون میدم میگم مامان بریم رنگ موهاتو اینشکلی کن خیلی داف میشی اوقدر میخنده🤣

ممنونم از همه ی شما که دل پ پر درد منو خالی کردین من با هیچ کس صحبت نکرده بودم شاید بخاطر عدم اعتماد و درک متقابل شاید ناراحت نکردن اون طرف و شاید دلش و نداشتم برای همتون آرزوی سلامتی دارم خدا به همتون دل شاد شاد شاد بده لبتون پر از خنده باشه

چهه قدر خوبه خانواده با روحیه دورت جمع باشن

نه بابا ماهم آنچنان دور هم نیستیم من یه شهر دیگم دوساعت فاصلمونه یه خواهر دیگمم یه شهر دیگست ،ما فقط ماهی یبار میریم دیدنش چون دوتامونم بچه کوچیک داریم نمیتونیم بریم بمونیم پیشش ،اینا رو میگم که حسرت این چیزا رو نخوری

2706