2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وابسته شدین حق دارین 

اما وابستگی به نزدیکترین ادمای زندگی هم خوب نیس چ برسه به یک شخص غریبه ک تهشم معلوم نیس

سعی کنید با جایگزین کردن شغلی مهارتی و.... این وابستگی رو کم و تمومش کنید.(سرگرم کن خودتو) 

بابت اینی که هستم خداروشکرمیکنم خدایاشکرت ازخدامیخام دل هممونو شادکنه وبه زندگیامون ارامش بده اصلا ازش میخام جوری توخوشبختی غرقمون کنه که حال کنیم😁😜
2731
به تهش ک فکر میکنم حس پوچی میگیرم.

می‌دونم نظرم اشتباه بناب عقاید خیلیا ولی من اینحوریم خوب اتفاقا یکی ازم پرسید بین عشق و منطق کدومو انتخاب میکنید من گفتم عشق چون هیچوقت کارامو با منطق انجام نمیدم

اینجور پسری رو ساعت ۹ بذار سر کوچه !! چون هدفش فقط هوسبازیه ✋🏻 

یه جنتلمن دنبال رابطه های پوچ و سطحی نیست ، چون وقت و تایمش براش ارزشمنده :) 

اگه فاقد شعور و ادب هستی ؛ پست هامو ریپلای نکن ❌حوصله بحث با بـچـه رو ندارم🙌🏻                                   باشد که از نورمان جهانی روشن شود ✨💎 درخواست دوستی ممنوع⛔
گف پول ندارم نمیتونم بدبختت بکنم..حداقل الان ک پول نداره..

اما من معتقدم اگہ دوستت داشتہ باشہ بہ ھیچعنوان تورو از دست نمیدہ ، پسرای این دورہ وقتی بہ اون چیزیکہ میخوان میرسن بعدش از مسئولیت میترسن و بھانہ ای جور میکنن و میرن ، از این دو حالت خارج نیست اول اینکہ با دختر رابطہ جنسی برقرار میکنن و چون بعدش باید بہ ازدواج نرسہ بہ بھونہ ای میرن و دوم اینکہ سعیشونو میکنن کہ با دختر وارد رابطہ جنسی بشن اما اگہ دخترہ قبول نکنہ وقتشونو ھدر نمیدن و بہ بھونہ ای میرن

البتہ این نظر شخصی منہ 

اما من معتقدم اگہ دوستت داشتہ باشہ بہ ھیچعنوان تورو از دست نمیدہ ، پسرای این دورہ وقتی بہ اون چیزیکہ ...

موافقم 👌🏻 

اگه فاقد شعور و ادب هستی ؛ پست هامو ریپلای نکن ❌حوصله بحث با بـچـه رو ندارم🙌🏻                                   باشد که از نورمان جهانی روشن شود ✨💎 درخواست دوستی ممنوع⛔
2706