2733
2734
عنوان

شوهرم بدون من چیزی میخره میخوره

| مشاهده متن کامل بحث + 1883 بازدید | 69 پست

خب کلا اینجوریه

یا چون قند نمیخوری تنهایی رفته؟

حالا تو چون حذف کردی اون طفلکم حق نداره بخوره؟

چیو میخوای ثابت کنی؟کیو میخوای قانع کنی؟بیخیال!واسه خودت زندگی کن😇
2731
وا خب من ناراحت میشم می‌ره میخوره به من نمیگه حالا حذف کردم که کردم یه چیز دیگه بخره برام

اگه این جوری پیش بری همه ی زندگیت می شه اختلاف نطرات ریزودرشت کتاب مردان مریخی زنان ونوسی روبخون

وا خب من ناراحت میشم می‌ره میخوره به من نمیگه حالا حذف کردم که کردم یه چیز دیگه بخره برام

اونو نگو. چرا. خوردی.   تو هم بگو. عه کاش یکم وای میستادی باهم میرفتیم.  چیزی میخوردیم.   خودتم قندو حذف کردی چیزای دیگه بخور مثل قهوه و شکلات تلخ.  یا تنقلات دیگه مثلا اب طالبی اب هویج شیر موز.  

🥴😂😂

بخدا دیگه نخورد الان بیرون هیچی نمیخوره با بابام رفتن استخر برگشتنی بابام گفته بریم رستوران شوهرم گفته ن من نمیتونم بابام گفته چرا شوهرم گفته دخترت وسط مدیونی گذاشته من بخورم مدیونشم 😂🤣

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت
اونو نگو. چرا. خوردی.   تو هم بگو. عه کاش یکم وای میستادی باهم میرفتیم.  چیزی میخوردیم. &n ...

قهوه اینا هم ممنوعه برام اصلاح سبک میکنم دارم 👩🏿‍🦯فقط آب میوه طبیعی میتونم بخورم اونم نه زیاد یا مثلا منو ببره رستوران غذا بخوریم که نمیبرع همیشه می‌رفتیم کافی‌شاپ یا از مغازه چیزی می‌خرید 

بخدا دیگه نخورد الان بیرون هیچی نمیخوره با بابام رفتن استخر برگشتنی بابام گفته بریم رستوران شوهرم گف ...

حالا خوبه قبول داره بعضیا میگن. من خودم کار میکنم زنم حق نداره حلال کنه یا. نه.  من. هودم راستیتش. به این چیزا گیر نمیدم.  چرا خوردی. خوب بیرون گرسنشه یا تشنشه. حالا من پیشش نیستم که قرار نیست بمیره اتفاقا بهش میگم بعضی وقتا که میگه جایی بودم انقدر گرسنم بود. میگم خوب مگه پول نداشتی. یا جلوتو گرفته بودن. میرفتی یه چیز میگرفتی میخوردی دیگه

خب کلا اینجوریه یا چون قند نمیخوری تنهایی رفته؟ حالا تو چون حذف کردی اون طفلکم حق نداره بخوره؟

خب حداقل نگه به من 👩🏿‍🦯

نمی‌دونم اینسری که اصلا نگفت بریم چیزی بخوریم 

قهوه اینا هم ممنوعه برام اصلاح سبک میکنم دارم 👩🏿‍🦯فقط آب میوه طبیعی میتونم بخورم اونم نه زیاد یا ...

خوب کافها. دم نوش و چای لاته این چیزام دارن  ابمیوه هم دارن. خودتو محدود نکن. منم. در تلاشم واسه اصلاح سبک. ولی یهویی انقدر سخت نگرفتم چند ماهه شروع کردم. کم کم. دا م پیش میرم زیاد خودمو اذیت نمیکنم

حالا خوبه قبول داره بعضیا میگن. من خودم کار میکنم زنم حق نداره حلال کنه یا. نه.  من. هودم راستی ...

ن خوب وقتی قرار با هم زندگی کنی جیب من و تو نداره قانون خونمونه و اون میدونه ما یه چیزی بخوریم یا کیک اینا درست کنم سهم اون نگه میدارم 

خوب همسرم اگه برا کار بره آره خوب مجبوره اما دیگه برا رفتن مثلا خرید که مجبور نیست بره رستوران یا میتونه بیاد همگی بریم 

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت
2706