2752
2734
عنوان

روزتون مبارک معلم های گل 💐🌷

| مشاهده متن کامل بحث + 245 بازدید | 29 پست
روز همه معلمان مبارک   خانم صبوری معلم کلاس اول من همیشه سلامت باشی  که به لطف وجود ش ...

ای جانم چقدر قشنگ گفتی و اسمش یادت مونده

زنده باشی❤️

امیدوارم برنده بشی، توی اون جنگی که به هیچکس درباره اش نمیگی:)

بین تمام مشاغل که الان توی جامعه هست ، معلمی تنها شغلیه که به واسطه ساعتهای زیادی که دو طرف با هم سپری میکنن علاوه بر ارتباط شغلی ، ارتباط عاطفی هم شکل میگیره .

اگر شغل دیگه ای سراغ دارید بگید .

اینکه اولیای دانش آموزا با زور یا برخورد نامناسب پولی رو جمع میکنن به معلم چه ربطی داره .

ضمنا خوبه برای این نسل جدید که خیلی از اخلاقیات و عواطف کمرنگ شده با این کار کمی روحیه قدرشناسی و احترام به بزرگتر رو  بالا ببریم حتی شده با دادن یک شاخه گل .

و اینکه بچه ها هم خوششون میاد یک روز رو به جشن بگذرانند .

اینو نوشتم که توی اون تاپیک بگم که قفل شد ولی اینجا میگم که زحمتم برای نوشتنش هدر نرفته باشه .😁

کاربری ۶ ساله ام رو به خاطر مسائل ....... از دست دادم .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ای جانم چقدر قشنگ گفتی و اسمش یادت مونده زنده باشی❤️

مممنون از لطف و محبت شما الهی آمین  همچنین شما سلامت باشید 

درد من حصار برکه نیست!!!!درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است!!!!!! 

بعضیا واقعا فکر کردن مردم گرسنه کادو دادن اینان

بیخود کردید خودتون یه چیزی رو جا انداختید بعد خوردشو به یه قشر زحمت کش می‌گرید حالا من خودم اصلا از کادر درمانم خدا شاهده هیچکس تویی هیچ جایگاهی چشم داشتی ندارع اگ مریضی برای تشکر برای ما گلی میاره از روی لطف و محبتشه و چقد با اون یه شاخ گل دل ما رو شاد و انرژیمونو برای خدمت رسانی بیشتر کرده🥺💖

(هر کس کلمه ای به من بیاموزد یک عمر مرا بنده خود کرده)❤️پدر و مادر های این دوره(یه عده) نه  تنها خودشون بلد نیستن بچه تربیت کنن بلکه تویی امور معلم هم دخالت میکنن واقعا شغلیه ک  اعصاب زیادی میخاد خسته نباشید خدمت همه معلمان گل و زحمت کش 

در تاپیک های پزشکی سوالات مشاوره‌ای میتونید منو تگ کنید 📌   موفق باشید 💚
2731

معلم محتاج هدیه دانش اموز نیست ۳۶۴ روز سال با دسترنج خودش زندگی میکنه یک روز معلمم روش ، اما اینکه قدردان کسی که برات زحمت کشیده باشی نشانه شعور و شخصیت انسانه اونم معلم که زیاد سفارشش شده تو دینمون، امام علی جان فرمودند هر کس کلامی به من بیاموزد مرا بنده خود کرده است،

روزتون مبارک عزیزان دل🌷🥰😍❤️💜💙🌸💚

. خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃
بعضیا واقعا فکر کردن مردم گرسنه کادو دادن اینان بیخود کردید خودتون یه چیزی رو جا انداختید بعد خوردش ...

به به به این معرفت و درک .. .نمی‌دونم مادر هستید یا نه ولی مسلما اگه بچه دارید ، هر معلمی از دیدن بچه های شما لذت خواهد برد چون مادر به این با شعوری دارن 😍💕

سلام عزیزم 

باور کنید تلخ ترین کادو واسه یه معلم کادویی هست که بدونه با اجبار و سختی براش تهیه شده 

هیچ معلمی توقع کادو نداره

خود معلم اگه یه دانش اموز که مشکلی داره تو کلاسش باشه ناراحت میشه و درد میکشه

ولی خواهشا نگید معلمی مثه بقیه شغلا هس بخدا نیس 

عشق یه معلم به دانش اموزاش تو هیچ شغلی نیس 

من هر شب به امید یه معجزه بزرگ میخوابم...به امید اینکه وقتی چشمامو باز میکنم تو کنارم نشسته باشی...با دستای کوچولوت بزنی رو صورتم و منو صدا کنی....روی پاهای کوچولوت وایسی و بپری بغلم🥲🥲🥲من تمام نی نی سایتی ها رو انسان های محترمی میدونم......به عقاید و نظرات همشون احترام میذارم ولی این رو دلیلی نمیبینم که نظر خودم رو نگم همه ما انسانیم،موجود اجتماعی هستیم پس لازمه عقایدمونو باهم به اشتراک بذاریم.تبادل نظر کنیم.....گاهی لازمه تغییر بدیم نظراتمونو.....پس دوست عزیزم اگه با نظرم مخالفی میتونی ریپ بزنی و نظرتو بگی من این توانایی رو دارم  که با هم تبادل نظر کنیم
به به به این معرفت و درک .. .نمی‌دونم مادر هستید یا نه ولی مسلما اگه بچه دارید ، هر معلمی از دیدن بچ ...

مرسی عزیزم از لطف شماست❤️

در تاپیک های پزشکی سوالات مشاوره‌ای میتونید منو تگ کنید 📌   موفق باشید 💚

روز همه معلم خای زحمت کش مبارک . هممون میدونیم که شغل بسیار شریف و پر زحمتی هست ‌ . خودم شخصا هر سال به بهترین نحو قدردان معلمهای عزیز بچه هام بودم . چون خودم تو خونه به سختی از پس درساشون برمیام . میدونم که اون معلم چقدر داره زحمت میکشه و حقوقش حتی کفاف رفت و امدش هم نمیده ..

ای کاش میتونستم مثل قبلا براشون ربع سکه بخرم 

در حد توانم هدیه ناقابلی تهیه کردم و برای بقیه پرسنل هم کیک خانگی درست کردم

از دیشب ۱۰ تا ظرف کیک درست کردم . برای دوتا مدرسه. حضوری هم رفتم کلی قدردانی مردم 

روز همه معلم خای زحمت کش مبارک . هممون میدونیم که شغل بسیار شریف و پر زحمتی هست ‌ . خودم شخصا ه ...

خداییش درک و شعور افرادی مثل شما رو میبینم خوشحال میشم که چقدر خوبه که هنوز انسان های بادرکی مثل شما وجود دارند ‌‌. 

زنده باشید و سالیان سال سایه تون بالای سر بچه هاتون باشه 💕💐💕💐💐

سلام عزیزم  باور کنید تلخ ترین کادو واسه یه معلم کادویی هست که بدونه با اجبار و سختی براش تهیه ...

من کادر درمانم . پرستار هم نیستم . یه روز که روز پرستار بود تو بیمارستان یه دختر کوچولوی ناز با یه شاخه گل رز اومد سمتم . اینقدر خوشحال شدم که بغلش کردم و بوسیدمش . سالها گذشته و اون هدیه بهترین هدیه زندگی من بود . 

من کادر درمانم . پرستار هم نیستم . یه روز که روز پرستار بود تو بیمارستان یه دختر کوچولوی ناز با یه ش ...

بله عزیزم واقعا روح ادم تازه میشه 

میبینه بقیه زحمت و تلاشش رو دیدن و براش ارزش قائل شدن 

بعدم خود نقاشی یه دانش اموز واسه معلمش بزرگترین کادو هست 

من الان دو تا بسته بزرگ تو کمد دارم پر از نقاشی دانش اموزام دلم نمیاد بندازم با اینکه خیلی جا گرفته 

من هر شب به امید یه معجزه بزرگ میخوابم...به امید اینکه وقتی چشمامو باز میکنم تو کنارم نشسته باشی...با دستای کوچولوت بزنی رو صورتم و منو صدا کنی....روی پاهای کوچولوت وایسی و بپری بغلم🥲🥲🥲من تمام نی نی سایتی ها رو انسان های محترمی میدونم......به عقاید و نظرات همشون احترام میذارم ولی این رو دلیلی نمیبینم که نظر خودم رو نگم همه ما انسانیم،موجود اجتماعی هستیم پس لازمه عقایدمونو باهم به اشتراک بذاریم.تبادل نظر کنیم.....گاهی لازمه تغییر بدیم نظراتمونو.....پس دوست عزیزم اگه با نظرم مخالفی میتونی ریپ بزنی و نظرتو بگی من این توانایی رو دارم  که با هم تبادل نظر کنیم
بله عزیزم واقعا روح ادم تازه میشه  میبینه بقیه زحمت و تلاشش رو دیدن و براش ارزش قائل شدن  ...

عزیزم انشالله که موفق و پیروز باشید . و هر کس در هر شغلی که هست وجدان کاری داشته باشه 

من همیشه میگم وقتم از خانوادم زدم . توی گرما و سرما و الودگی و استرس دارم کار میکنم . حقوق هم که هیچ ارزش مادی برلمون نداره . پس سعی کنم ارزش انسانی کارم رو بالا ببرم و تمام سعیم رو کنم که یه رنج رو از دوش هموطنم بردارم . حتی با یه لبخند . یا جواب ارباب رجوع با حوصله و روی خوش 

2706