2733
2739

من لازک کردم راهنمایی میخوای درخدمتم

کلثوم اکبری هستومه ساکن ساری . مه جنون دست دادومه مه دست نیه . سیزده تا بیه چهارده تا بیه پونزده تا بین ندونمبه. ندونمبه یه ماه کشیه بیست روز کشیه دو ماه کشیه یکسال کشیه ندونمبه.قرص دادومههه قرص قننند ....با حوله ...

چند سالته؟؟ و شماره چشمات چندن؟

کوچک ترید !    از آن که مرا  زیر و رو کنید !   حتی اگر هرآنچه که دارید، رو کنید!   کوچک ترید از آن که بدانید، من کی ام،  از "کوه ها" نام مرا پرس و جو کنید! .                                                   ای بادهای سرد و مخالف،" منم درخت "! باید که ریشه های مرا جستجو کنید !      ای بادهای سرد و مخالف؛  من ایستاده ام!!   این سینه ام ! که خنجرتان را فرو کنید.! بر من مباد ، تیغ شما زخمی ام کند؛    شاید به خواب ، مرگ مرا آرزو کنید.......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من انجام دادم ۱۳سال پیش

راضیم

درد داره ولی میارزه

من ۱۰روزی اذیت بودم

دوران نقاهتش یکماهه حداقل

ولی آدم رها میشه آزاد میشهههه

در پیکر من دو قلب دارد ضربان و از این حرفا😁
عزیزم اسم لازک رو تازه شنیدم، چطور هست شرایطش رو میگی لطفا که چطوره و‌نتیجه ش چطوره

لازک همان پی آر کی است 

کلثوم اکبری هستومه ساکن ساری . مه جنون دست دادومه مه دست نیه . سیزده تا بیه چهارده تا بیه پونزده تا بین ندونمبه. ندونمبه یه ماه کشیه بیست روز کشیه دو ماه کشیه یکسال کشیه ندونمبه.قرص دادومههه قرص قننند ....با حوله ...
عزیزم اسم لازک رو تازه شنیدم، چطور هست شرایطش رو میگی لطفا که چطوره و‌نتیجه ش چطوره

نتیجه عالی هست حتما برو عمل چون عینک برای من غیرقابل تحمل بود و دردسرزا. اما راستشو بخوای بعد سه سال فک کنم بیست و پنج صدم برگشته انگار 

2740

البته شاید بعلت اینکه من خیییییلی از گوشی و لپ‌تاپ و کتاب استفاده می کنم 

لازک بهتره یا لیزیک

به نظر من لازک طبیعی تره هر چیزی طبیعی اش بهتره 

نتیجه عالی هست حتما برو عمل چون عینک برای من غیرقابل تحمل بود و دردسرزا. اما راستشو بخوای بعد سه سال ...

فکر کنم اگر کتاب زیاد بخونی و‌یا با گوشی و لپتاپ زیاد کار کنی، دوباره ضعیف میشه چشم

حدودا سه، نزدیک بینم و دورو تار میبینم  الان کارم با لپ تاپه بیشتر چون گرافیک کار میکنم ۲۵سال

من از یه پزشک حاذق مشورت گرفتم بطور قاططع میدونی چی میگه...میگفت بعد از ۴۵ سالگی باید عینک مطالعه بزنی چون موبایل و کتاب و لب تاب رو تار خواهی دید و با بدست اوردن دید دور، دید نزدیکت بعد از ۴۵ بد و بدتر خواهد شد و نیاز به عینک نزدیک داره...

منکه حسابی دودل شدم... باید ببینی بعد از ۴۵دید دور بیشتر بدردت خواهد خورد یا نزدیک...

کوچک ترید !    از آن که مرا  زیر و رو کنید !   حتی اگر هرآنچه که دارید، رو کنید!   کوچک ترید از آن که بدانید، من کی ام،  از "کوه ها" نام مرا پرس و جو کنید! .                                                   ای بادهای سرد و مخالف،" منم درخت "! باید که ریشه های مرا جستجو کنید !      ای بادهای سرد و مخالف؛  من ایستاده ام!!   این سینه ام ! که خنجرتان را فرو کنید.! بر من مباد ، تیغ شما زخمی ام کند؛    شاید به خواب ، مرگ مرا آرزو کنید.......
فکر کنم اگر کتاب زیاد بخونی و‌یا با گوشی و لپتاپ زیاد کار کنی، دوباره ضعیف میشه چشم

زیاد نه نهایتا نیم نمره

تازه یسریاهم که قرنیشون نازکه اگر چشماشون دوباره برگرده، امکان عمل دوباره ندارن..

2706