2733
2734
عنوان

لک در بارداری کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 138 بازدید | 28 پست
عزیزم منم ۵ هفته لکه خون دیدم بعد رفتم دکتر قرص دوفاستون برام تجویز کرد با شیاف پروژسترون یه هفته تق ...

درد دارم شبیه درد پریودی، از اول بارداریم داشتم، منم هم هفته ی شما هستم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مال من شبا میشه! زمانی که دکترمم نیست!!

دقیقا یه هفته پیش از خواب پاشدم دیدم خونریزی شدید کردم سریع رفتم سونو نی نی حالش خوب بود دیگه عزیزم چارت فقط استراحته 

بچه اولته؟

من اولیمه قبلشم یه سقط ۱۹ هفته داشتم

2731
خیلی نگرانم🥺 دردم دارم 

دراز بکش استرس به خودت نده یه بالشت خیلی کوچولو بزار پایین پات بزار روش

وقتی لایک کردم ینی برات صلوات فرستادم کاربری دست دونفره   میشه برام یه صلوات بفرستی ؟مرسی.خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره خدایا شکرت واسه همه چی    خدا جونم وقتش نیست یه خونه حیاط دار خوب و بزرگ بهم بدی   میدونم ک بهم میدی خیلی حرف شنیدم خسته شدم چرااااا آخه .میدونم ک همه چی درست میشه لطفاً زودتر خسته شدم خدایا خودت میدونی و میبینی لطفاً کمکمون کن   
درد دارم شبیه درد پریودی، از اول بارداریم داشتم، منم هم هفته ی شما هستم 

اره طبیعیه ولی برو متخصص زنان حتما برو.

عزیزم من ۶ ماهه نی نی به دنیا اومده الان کنارم خوابه🤗

انشاالله به سلامت بارتو زمین بزاری و بغلش بگیری

لطفا یه ❤صلوات❤ واسه سلامتی‌ تو دلیم بفرستید😘تودلیه نازم به دنیا اومد و دنیامون صورتی شد😍😍اسرا خانم دلبر مامان بابا خوش اومدی به زندگی❤امروز ۱۲ روزه که دارمت❤دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍💗💗💗امروز واکسن چهارماهگیتو زدم گل مامان.۱۴۰۲.۱۲.۵....عشق مامان الان که دارم اینو مینویسم تو بغلم خوابت برده.امروز  کنارت یه لحظه خوابم برد وقتی بیدارشدم دیدم پیشم نیستی. یهو نگاه کردم دیدم اووووو رفتی زیر جا کفشی و به مامان میخندی😅😘دورت بگردم من.امروز ۴۰۳.۱.۲۲ هست و اولین نوروزی بود ک کنارمی خیلی دوست دارم مامان❤😇
اره طبیعیه ولی برو متخصص زنان حتما برو. عزیزم من ۶ ماهه نی نی به دنیا اومده الان کنارم خوابه🤗 انش ...

ای خدا، ماشالله، خدا حفظش کنه، خوشبحالت من دارم از غصه میمیرم

ای خدا، ماشالله، خدا حفظش کنه، خوشبحالت من دارم از غصه میمیرم

نه عزیزم غصه نخور انشاالله همین ک قلبش ۸ هفته تشکیل بشع کم کم جاش محکم میشه

م۰یبینی ک منم همین مشکل رو داشتم و پشت سر گذاشتم و تمااام شد پس نگران نباش الان تقریبا ۶۰.۷۰ درصد باردارا همینطور لک بینی دارن و خوب میشه

لطفا یه ❤صلوات❤ واسه سلامتی‌ تو دلیم بفرستید😘تودلیه نازم به دنیا اومد و دنیامون صورتی شد😍😍اسرا خانم دلبر مامان بابا خوش اومدی به زندگی❤امروز ۱۲ روزه که دارمت❤دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍💗💗💗امروز واکسن چهارماهگیتو زدم گل مامان.۱۴۰۲.۱۲.۵....عشق مامان الان که دارم اینو مینویسم تو بغلم خوابت برده.امروز  کنارت یه لحظه خوابم برد وقتی بیدارشدم دیدم پیشم نیستی. یهو نگاه کردم دیدم اووووو رفتی زیر جا کفشی و به مامان میخندی😅😘دورت بگردم من.امروز ۴۰۳.۱.۲۲ هست و اولین نوروزی بود ک کنارمی خیلی دوست دارم مامان❤😇
نه عزیزم غصه نخور انشاالله همین ک قلبش ۸ هفته تشکیل بشع کم کم جاش محکم میشه م۰یبینی ک منم همین مشکل ...

امروز شیش هفتم کامل شد، رفتم تو هفت هفته، امیدوارم که قلب بچم تشکیل بشه، استرس اونم دارم، دکتر هفته بعد بهم وقت داد، دقیقا روزی که هفت هفتم تموم میشه و میرم تو هشت هفته، فکر نکنم سونو کنه، چون اول هشت هفته که قلب تشکیل نمیشه

امروز شیش هفتم کامل شد، رفتم تو هفت هفته، امیدوارم که قلب بچم تشکیل بشه، استرس اونم دارم، دکتر هفته ...

عزیزم هشت هفتت کاااامل که شد برو سونو انشاالله که قلب کوجولوش تشگیل شده.

عزیزم بادوم درختی زیاد بخور واسه تشکیل قلب بچه خیلی خوبه.

و اینکه اصلا استرس نداشته باش واسه جنینت خوب نیست.