2752
2734
✔️ جدول نهایی مراسم دعا و استغاثه به امام زمان علیه‌السلام در سراسر کشور (بمنظور تعجیل در امر فرج) ...

وااای ممنونم عزیزممممم ،دارید شما کانال استاد شجاعی رو؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@11aye   @خانمحاجآقا   @مائده6525221   @م،د   @ظهور313

سلام چقدر عالی با حضور استاد شجاعی 

خیلی ممنونم اطلاع رسانی کردی زهرا جان💓 

اجرت با امام زمان  

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت
2731
@11aye میام تگ کنم. بار اول یه خطایی میده خواندم رو که میزنم بار دوم ارسال میشه. بعد میبینم اصلا یک ...

@11aye    

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙به هر روشی که بلدین با امام جانمان صحبت کنین. اگر قلمی دارین.اگر آهنگسازین، اگر فروشنده این اگر معلمین،اگر خانه دارین،اگر کارمندی،وقت بزارین و یک کار رو نذر امام زمان عج الله کنین. نذر اینکه به این معنا که من اینکارو انجام میدم و تقدیم میکنم به شما خوبتر از تمام خوبهای عالماگر غمی دارین اول به اطلاع امام جانمان برسونیناگر شاد هستین اول به اقاجانمان بگید. یک یار بی نظیره✔️و اینکه هرلحظه فرصت کردین در شادی و غم با خداوند درددل کنین،و یادمون باشه عشق اول از خداوند نشات میگیره. یعنی حب اول از خداست. اون عاشق ماست که ما جذبش میشیم. 
سلام چقدر عالی با حضور استاد شجاعی  خیلی ممنونم اطلاع رسانی کردی زهرا جان💓  اجرت با اما ...

سلام. من که نفهمیدم چیه. میشه به منم بگی؟

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه الهی در زمینیم. معتقدم خدا ما رو آفریده که کانال رحمتش در عالم باشیم. تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال چهارصد اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو با تاپیکهام و کامنتهام، دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.
@11aye    

سلام. تگ کردنم خراب شده.
اول مینویسم اسامی رو بار اول که میفرستم خطا میده. خواندم رو که بزنم بار دوم یک سری اسامی رو سایت خودش تغییر میده و اونایی که من نمیشناسم و ننوشتم رو خودش تگ میکنه!

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه الهی در زمینیم. معتقدم خدا ما رو آفریده که کانال رحمتش در عالم باشیم. تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال چهارصد اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو با تاپیکهام و کامنتهام، دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.
 گذاشتم عزیزم🌹

خیلی لطف کردین. پس حضوریه؟ من که جایی نمیتونم برم.

سلام. من که نفهمیدم چیه. میشه به منم بگی؟

عزیزم گفته که برای استغاثه و دعا برای امام زمان جمعه تو بهشت زهرا مراسم هست هر کس بخواد بیاد 

با حضور استاد شجاعی ومداح آقای طاهری 

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت
خواهشا میشه متنشو بذارین؟ من که نابینا هستم عکس نمیتونم بخونم خب.

سلام عزیزم چطوری 

خیلی وقته آنلاین نشدی ندیدمت

من باز تعلیق شدم با کاربری دیگه ام اومدم ههههه

طرح استغاثه به امام زمان هست

نوشته به نزدیکترین مرکز استغاثه شهرتون مراجعه کنید

شنبه شهادت امام صادقه همزمان با این مناسبته

زندگی واقعی یه چیزی بین اینستا و نی نی سایته
سلام. تگ کردنم خراب شده. اول مینویسم اسامی رو بار اول که میفرستم خطا میده. خواندم رو که بزنم بار دوم ...

سلام عزیزم 

کلا سایت مشکل داره 

برا منم همینه

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙به هر روشی که بلدین با امام جانمان صحبت کنین. اگر قلمی دارین.اگر آهنگسازین، اگر فروشنده این اگر معلمین،اگر خانه دارین،اگر کارمندی،وقت بزارین و یک کار رو نذر امام زمان عج الله کنین. نذر اینکه به این معنا که من اینکارو انجام میدم و تقدیم میکنم به شما خوبتر از تمام خوبهای عالماگر غمی دارین اول به اطلاع امام جانمان برسونیناگر شاد هستین اول به اقاجانمان بگید. یک یار بی نظیره✔️و اینکه هرلحظه فرصت کردین در شادی و غم با خداوند درددل کنین،و یادمون باشه عشق اول از خداوند نشات میگیره. یعنی حب اول از خداست. اون عاشق ماست که ما جذبش میشیم. 

دعا برای امام زمان هست جمعه ها ساعت۴دعای دسته جمعی

احتمالا منم از خونه بخونم همون ساعت ان شاالله یادمون باشه 

خیلی خوشحال شدم بانابینا بودن میتونید بیاید سایت و همچین برنامه هایی هست🌹🌹

امیدوارم همیشه موفق باشی❤️اگر یادت بود برا منم دعا کن خیلی احتیاج دارم😘

عزیزم هرجمعه ۲ساعت قبل از اذان مغرب میتونید انلاین بشید تو اپارات یاسایت استغاثه دات کام ،فارسی نوشتم که باز خطا نده

2706