2752
2734
عنوان

کسی هست که واقعا از شوهرش راضی باشه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 845 بازدید | 61 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

همین یکی دو ساعت پیش بچه ها تو ماشین خواب بودن بیرون بودیم کل مسیر رو من و همسرم باهم حرف زدیم کلی ازم تعریف کرد ازم بابت خیلی چیزا تشکر کرد خیلی حالم خوب شد 

ده ساله ازدواج کردیم خیانت نکرده تا حالا

دروغ نگفته بهم تا حالا 

بی‌خبر از من تا سر کوچه نرفته اصلا چیزی رو ازم پنهون نمیکنه

اگه بدونه چیزی لازم دارم همه تلاشش رو میکنه که برام فراهم کنه

کاش پشت این باغ تبر خورده درختی باشد کاش در این خانه سرما زده رختی باشد 
2731
 دور و و اطرافم زیاد هست از خانمایی که شوهراشون اصلا خیانت نکردن خیلی با اعتقاد هستن و همینطور ...

چقدر خوب من دور و برم خیانت زیاده ،،،،، منم داغون داغونم زندگیم خراب شده

چه عالی عشقتون پایدار

ممنون عزیزم

توی همه زندگی ها پستی و بلندی هست روزای تلخ روزای شاد 

امیدوارم حال دل همه خوب باشه همه دلشون خوش باشه 

کاش پشت این باغ تبر خورده درختی باشد کاش در این خانه سرما زده رختی باشد 

من یه خط قرمزی دارم توی زندگیم که البته خداوند دستورش رو داده،،،اونم ارتباط با نامحرم هست 

اگه زن و شوهر حد و حدود خودشونو رعایت کنند هیچوقت هیچکدوم به هم خیانت نمیکنن،،،

متاسفانه خیلی ها ادعای مسلمانی دارن ولی میبینی چشمشون هزار جا می‌چرخه زبان و رفتارشون در چهارچوب دین نمیچرخه 

همینم باعث هزار جور گرفتاری و از هم پاشیدگی نظام خانواده میشه

#واجب-فراموش_شده#بی_تفاوت_نباشیم
من یه خط قرمزی دارم توی زندگیم که البته خداوند دستورش رو داده،،،اونم ارتباط با نامحرم هست  اگه ...

واقعا به این رسیدم هر چی خذا گفته به نفع خودمونه اخه چرا یه مرد باید با یه دختر مجرد لاس بزنه

2706