2733
2734

پتو دور پیچ منظورته؟

یه دونه دم دستی گرفتم سیصد و خورده ای...بیمارستان و اینا میبرم

یه دونه خوشگل تر گرفتم هفتصد و خورده ای واسع مهمونی و اینا

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
۴۸۰ جنسش خیلی خوبه خودمم نمیدونم همسرم جنسا رو میشناسه

تا یه سال میتونه ازش استفاده کنه یا کوچیکه

فقط 18 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامان فسقلی جون 
پتو دور پیچ منظورته؟ یه دونه دم دستی گرفتم سیصد و خورده ای...بیمارستان و اینا میبرم یه دونه خوشگل ...

نه دور پیچ منظورم نیست

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامان فسقلی جون 
2738
من باردارم واسه دخترم تر و تمیز مونده صورتیه اگه یه موقع این یکی پسر شد بد میشه به همون بپیچم

نمیدونم عزیزم هر جور خودت دوست داری 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامان فسقلی جون 
نه بیشتر اگه منظورت پتو روشه، فک کنم تا ۳ سالگی بتونه ،پتو دورپیچ هم ۴۸۰ خریدم اون و تا یه سالگی&nbs ...

پس بزرگه خوبه تا سه سال بتونه استفاده کنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامان فسقلی جون 

حالا یه دونه بافتنی دارم که مال دوران نوزادی خودمه که مامانم برام گذاشته یه دونه مخمل مامانم برام خرید اگر اشتباه نکنم ۵۰۰ تومن خرید پارسال یه دونه از پتوی کوچک‌تر گرفتم اونم حول و حوش ۵۰۰ تومن شد ولی حالت دور پیش نیست پتوییه که بشه بندازی روی بچه بخوابه تا یک سالگی هم فکر کنم بیشتر نشه ازش استفاده کرد چون کوچیکه یه دونه پتوی دیگه هم خریدم جنسش حالت بوکله ماننده

2706