2733
2734
عنوان

دختره علنا جلوم به نامزدم نخ میداد حالم بده😞

| مشاهده متن کامل بحث + 1254 بازدید | 53 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

الهی آمین خیلی بی شرفن به هم جنس خودشونم رحم نمیکنن

خدا لعنتشون کنه

عزیزم مهم نامزد خودته در مقابل همچین زنایی هم قوی باش

رو نامزدت تمرکز کن اگه ایشون پاک باشن کسی براش مهم نباشه کافیه وگرنه پتیاره که پره خیابونه

لطفا یه صلوات برای عاقبت بخیری دخترم بفرست❤️اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم❤️خدایا شکرت که دخترمو بهم هدیه دادی🫶🤲بابت سلامتی دخترم و خودم ازخدا هزار مرتبه ممنونم و شکر گزارشم🌹🌹🌹خواهر گلم هیچی تو دنیا ارزش غصه خوردن و ناراحتی نداره پس سخت نگیر و دنیارو پراز انرژی مثبت برای خودت و بچه هات کن🌸🌸🌸یاحَق🌸صلوات فرستادی برای دخترم بگو تا منم برای حاجت تو صلوات بفرستم🌸🌸🌸🌸
2731

وای امروز اصن یه چی شنیدم منم حالم بد شد

دختره از این شرا بود از اینا که هر روز پشت ترک ی موتوره 

به دوستش میگف امروز زنگ زدم فلانی برنداشت بعد خودش زنگ زد گفتم چرا برنداشتی و اینا برگشت گف پیش زنم بودم و فهمیدم زن گرفته

بعد دوستِ دختره گف بهت نگف بهم زنگ نزن و اینا؟ میگه نه نگفت تازه گفت فردا بیا ببینمت ادم میترسه بخدا یه جوری شده زمونه اصن ادم میمونه🫤

دلم‌میسوزد‌وکاری‌ز‌دستم‌بر‌نمی‌آید

وقتی دختری ک هم سن منه با بابای ۵۳ ساله من دوست میشه فقط کافیه بفهمن طرف پول داره نه براش قیافه مهم نه سن

خدا جونم می دونم هوای زندگیمو داری .خدایا خودت پشت و پناه خانوادم باش و عاقبت بخیرشون کن .یا امام زمان پسرهام نذر یاری قیام شما هستن اقا جان🥰😍
آخه نمی‌دونم چرا نمیتونم از خودم دفاع کنم مخصوصا فیس تو فیس

ببین ، فقط موهاشو بگیر بکش پایین ، دیگه به بقیش فکر نکن فقط بکش 😂 تضمینی تضمینیه ! 

خطاب به تمام خستگان جهان : باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد ♥️✨