2752
2734

نه دوست من متنفره از ازدواج میگه میترسم مثل ازدواج قبلیم بشه دیگه تحمل این میزان رنج رو بار دیگه ندارم 

اکثر کسایی که زندگی سختی داشتن واقعا ازدواج مجدد براشون سخته اعتماد دوباره سخته دوست داشتن دوباره سخته

اولین اقدام به بارداری ۱۳ابان ۱۴۰۰ منتظرم همین روزا بیای تو دلم💔 امروز ۷ ابان ۱۴۰۲ و هنوز منتظرم بیای تو دلم مامانی...مامان جان من چه خطایی کردم که خدا تورو بم نمیده؟💔

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خواهرشوهر من مطلقه بود دهنمو سرویس کرد۱۲سال تا ازدواج کنه هرکی میومد خاستگاریش مردا پسندش نمی‌کردن مینداخت گردن من میگفت تو خبرچینی میکنی کار ما جور نمیاد... خیلی شوهر ندیده بود😑الحمدالله شوهر کرد منو ول کرد

چون میخوان به نفر قبلی ثابت کنن بدون اون تک نمیشن

لطفا برای نیت دلم یه صلوات به درگاه خداوند بفرستید و هدیه اش کنین به شهید ابراهیم هادی❤خدایا دورت بگردم اینقدر خوبی♥شکرت خدا تو زندگیم عشق پاک دارم♥♥♥♥♥وخدایـے ڪہ اسپانسر تمام آرزوهامونه: 🔗♥ماکه دل به الله بستیم الله داند و کارش💎خدایاشکرت برای سقف بالا سرمون برای تن سالمم برای نعمت هایی بهم دادی شکرت خدا جونم♥الحمدالله♥حسبی الله و نعم الوکیل♥خدایا ممنونم بابت عشقم ♥

خب باشن چه اشکالی داره

نمیدونم چرا مستقل شدن و ارتقا یافتن رو از ازدواج جدا میدونید

یه دختر یا زن میتونه هم ازدواج موفقی داشته باشه هم مستقل باشه

اینها از هم جدا نیستن

💢💥لایک نکن خواهرم لایک نکنننننن
فکر کنم این خودش نر بود که همچین نظری داد فقط فکرش درگیر مسائل جنسیه بیمار

بیمار خودتی؟؟؟؟؟؟ مودب باش

من درجواب فلان نفر جواب دادم که گفت چون نیاز جنسی رو چشیدن نمیتونن تنها بمونن .

دقیقا 🤣

خانوم دکتر آینده ام شایدم پرستار🥺😁حامی زن زندگی آزادی ✌ دختر آریایی ام از نسل اسطوره های ایران عزیزم #مهسا#نیکا#مهرشاد#حمیدرضا#سارینا و ...🤍 طرفدار صلح در سراسر جهان 🌱اتـحـاد رود هـایـیـمـ ، دریـایـیـمـ 😎 #توماج صالحی 🤍 اگه باهام مخالفی ریپلای نکن چون ممکنه بشورمت و بذارمت اونور   

اتفاقا دختر مجرد با یه رویا و یه دیدگاه مثبت وارد یه رابطه میشه 

اما ی حانم یا حتی آقایی که تجربه تلخ جدایی داشته 

خیلی سخت گیرانه تر میتونه وارد رابط شه

اولین اقدام به بارداری ۱۳ابان ۱۴۰۰ منتظرم همین روزا بیای تو دلم💔 امروز ۷ ابان ۱۴۰۲ و هنوز منتظرم بیای تو دلم مامانی...مامان جان من چه خطایی کردم که خدا تورو بم نمیده؟💔
2706