2737
2734
عنوان

خاطره های بدی که از مدرسه دارید

134 بازدید | 16 پست

هیچوقت هیچوقتتتت مدرسه رو دوست نداشتم 

تنها زمانی که عاشق مدرسه بودم سه سال اخر بود که خب هم خوش میگذروندیم هم هر سه سالش انلاین بودم 

یکی از خاطره ها رو بخوام بگم

کلاس چهارم بودم قبل عید گفتن هرکی فلان تکلیف رو کامل ننویسه اردو نمیبریم منم جدی نگرفتم ننوشتم همه رو بردن اردو به جز من و چهار پنج نفر دیگه 🥲 الان ۲۰ سالمه یه وقتایی این خاطره میاد تو ذهنم

چقدرررر ۹۰ درصد پرسنل مدرسه مزخرف بودن و درکی نداشتن 

مقایسه که میکنم با دوستام که مدارس خارج از کشور درس خوندن میفهمم چقدر زور میگفتن بهم

کلاس اول سیلی خوردم 😂 

تو ذهنم مونده 

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

تازه اینکه خوبه ! یکی از دبیرامون که تازه استاد دانشگاهم بود، بخاطر اینکه کلاسش یکم دیر رفتم جلو همه خجالت زدم کرد! چرا؟ چون پریود شده بودم دنبال نوار بهداشتی میگشتم.. وقتی اروم رفتم بهش توضیح بدم داد زد سرم که دختری که زمان عادت ماهیانشو ندونه بدرد جرز دیوار میخوره! و بعدم گف نشین کثیف نکن جاییو :))) ایشالا هرجا هسی جرواجر شی زنیکه

با یک‌دختری همکلاسی بودم مادرش از دوم تا پنجم پا به پای دخترش معلم ما بود و فرق میزاشت و‌دختر خودش ...

حالا من یکی از دوستام یه سال مامانش معلمش بود میگفت همه بچه ها باهاش بد شدن با اینکه مامانش فرق نمیذاشت و خیلی ناراحت بود میگفت اون سال تنهای تنها بوده

کلا سیستم آموزشی ایران واقعا معیوبه

و اکثرا از مدرسه خاطره های بدی دارم

با وجود معلم های سایکو و اختلال دار ….

من معلم کلاس سومم کتک مون میزد هنوز ردش رو بدنم مونده

تازه میترسوندمون که به خانواده ها نگی ایم

خیلی فضا خفقان آور و چندشی داره مدارس ایران

2740
تازه اینکه خوبه ! یکی از دبیرامون که تازه استاد دانشگاهم بود، بخاطر اینکه کلاسش یکم دیر رفتم جلو همه ...

چه بیشعور

من اونموقع ها زبون بسته بودم هیچوقت جواب نمیدادم سرم رو مینداختم پایین 🥲

کلا سیستم آموزشی ایران واقعا معیوبه و اکثرا از مدرسه خاطره های بدی دارم با وجود معلم های سایکو و ا ...

پر از تناقضه

تو کتابا یاد میدن قدرت نه گفتن داشته باشیم

در عمل باید مثل گاو هرچی مدیر معاون گفتن بگیم چشم حتی بی منطقش

معلم کلاس سومم دفترم رو از وسط پاره کرد گفت برو بیرون از کلاس کیفت رو بگیر بالا سرت معلم چهارم اگز درس بلد نبودیم میگفت بشین وسط کلاس،معلم پنجم خیلی فرق می زاشت بین دوسه تا زرنگا و مامتوسطا

تازه اینکه خوبه ! یکی از دبیرامون که تازه استاد دانشگاهم بود، بخاطر اینکه کلاسش یکم دیر رفتم جلو همه ...

وای وای وای

از پیامت اسکرین شات گرفتم که یادم بیفته به هزارمین دلیل چرا باید مهاجرت کنم و اینجا نمونم

چه طرز فکر پوسیده ای راجب طبیعی ترین مکانیزم بدن میتونن داشته باشن

وای وای وای از پیامت اسکرین شات گرفتم که یادم بیفته به هزارمین دلیل چرا باید مهاجرت کنم و اینجا نمو ...

عوضش معاون پرورشی مون اومد دید گریه میکنم دم در ؛ از کلاس کشیدش بیرون گفت خانم این چه طرز برخورده؟ کارتون اصلا شایسته یه معلم نبود

وای وای وای از پیامت اسکرین شات گرفتم که یادم بیفته به هزارمین دلیل چرا باید مهاجرت کنم و اینجا نمو ...

تو مدارس ما هیچوقت نوار بهداشتی نمیذاشتن کنار برای بچه ها 

ولی اصولش اینه که همیشه دو سه بسته داشته باشن هرکی پریود شد و نداشت بهش بدن 

2706