2737
2739
عنوان

احساس عذاب وجدان تو زندگی مشترک

159 بازدید | 9 پست

تو زندگیمون همه کارها و سختی ها و مسئولیت ها به عهده شوهرمه

صبح تا غروب سرکاره کارش هم جوریه که مدام با حساب کتاب و گمرکه خسته کننده ست. غروب هم میاد یا من قلبم میگیره میگم بریم بیرون یا کاری تو خونه پیش میاد باید انجام بده به هرحال زندگی شهری هزارتا درگیری داره؛ یا مهمون میاد و ....

از طرفی چند ماهه من الرژی دارم همش فکر منم باید بکنه

استراحتش خیلی کمه؛ منم کار میکنم ولی به میل خودم و البته حقوقم رو فقط خرج خودم و بیشتر مامانم میکنم

از این که نمیتونم کمکی به شوهرم بکنم که یکم ارامش داشته باشه ؛ خیلی ناراحتم. تازگیا مهمون میاد دوست دارم زودتر برن شوهرم یکم استراحت کنه

عذاب وجدان داره اذیتم میکنه

دیبی جان من پگاهم اگر با کاربری دیگه ای هستی بهم پیام بده دلم برات خیلی تنگ شده❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

درک میکنم عزیزم.همین که آرامش رو تو خونه براش فراهم کنی که دغدغه خونه رو هم نداشته باشه بزرگترین کمکه

تنها دلیل ادامه دادنم تو روزهای سخت فقط تو بودی مامان.بمونی برام عزیزتزینم

به نظرم میتونی برای تشکر ازش یه برنامه شام تدارک ببینی خودتون دوتایی 

یه غذا که دوست داره براش تدارک ببین و یه یادداشت محبت آمیز با یه کادو کوچیک براش تهیه کن تا خستگی از تنش در بره 

یه ایده دیگه هم اینه که میتونی براش یه نوبت ماساژ ریلکسی رزرو کنی مثلا روز تعطلیش یا ساعت بعد کارش آقایون خیلی میپسندن

به نظرم میتونی برای تشکر ازش یه برنامه شام تدارک ببینی خودتون دوتایی  یه غذا که دوست داره براش ...

مرسی عزیزم هرچند دستپختم خوب نیست ولی انجام میدم

دیبی جان من پگاهم اگر با کاربری دیگه ای هستی بهم پیام بده دلم برات خیلی تنگ شده❤
2740
مرسی عزیزم هرچند دستپختم خوب نیست ولی انجام میدم

خب دومین ایده رو انجام بده و مطمین باش اونقدر خوشش میاد که برا دوستاش پز میده 😄

براش از یه مرکز ماساژ نوبت رزرو کن خیلی هم گرون نیست نهایتا ۵۰۰تا ۷۰۰تومنه اما ارزششو داره

خب دومین ایده رو انجام بده و مطمین باش اونقدر خوشش میاد که برا دوستاش پز میده 😄 براش از یه مرکز ما ...

حتما❤❤❤