2733
2734
عنوان

روز معلم و کادوها

| مشاهده متن کامل بحث + 3516 بازدید | 127 پست
چه معلم نفهم و بی شعوری ‌. بابای من معلم بود تو یه منطقه خیلی محروم بچه ها براش یه جفت جوراب یا حتی ...

احسنت به بابات چقدر یه آدم می‌تونه روح بزرگی داشته باشه

ربی لا تذرنی فردا وانت خیرو الوارثین
نه گلدون چوبیای قدیمی بودنا از اونا

با عرض معذرت 

واقعا گل رس تو سرش .

🇮🇷🇮🇷🇮🇷❤زندگی رو دوست دارم حتی به غلط .همیشه اینطوری خدا رو صدا میزنم: خدایا تو رو خدا . میدونی یعنی چی؟ یعنی امیدم بعد خدا هم به خداست. حالا عزیزم تو هم امیدت بعد خدا باز به خدا باشه .عشق بورز به زندگیت . تاپیک خودکشی نزن تو هنوز واسه ی مردن خیلی جوونی حتی اگه ۹۰ ساله باشی باید بازم ب خودت بگی ۳۰ سال دیگه میخوام زنده بمونم این یعنی ۱۲۰ سال .  . یکم با خودت عشق و حال کن . غم و غصه رو رها کن . ببین دل چی میگه خب بسه دیگه . میگم بسههههه دیگههههه. خب بگذریم عقبیا حال میکنن؟از خدا میخوام ک برا ۱۲۰ سال زندگی شاد بهم انگیزه و تن سالم بده . فعلا هدفی واسه ازدواج ندارم .در حال حاضر فقط با خدا قدم میزنم . دلم با خداس.من ۱۲۰ سال عمر رو به این دلیل میخوام ک راه ۱۰۰ ساله رو یه شبه طی نکنم و۱۲۰ساله طی کنم. هیچوقت رنج نکش . درد اجباریه ولی رنج اختیاری . درد یه کلمه احساسیه ولی رنج بی رحمه . درد واسه رشد لازمه . درد رو انتخاب کن . یه بنده خدا فامیلمون بود هر موقع بهش میگفتن تا ببینیم قسمت چیه میگفت بگیرید این قسمتو پاره کنین . خودتون برید دنبال زندگی . بنده خدا اعصاب نداشتا ولی راس میگفت با تقدیرت بجنگ😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اسی اتفاقا منم سوم ابتدایی بودم وضعمون خوب بود اما مامان بابام تو این باغا نبودن ک کادو روز معلم بدن دیگه من گیر دادم ی سر رسید خوووشگل بهم دادن ک کادو بدم معلمم بعدش معلمم سر کلاس گفت مگه مجبورین کادو بیارین یادمه از کادوی من و یکی دیگه از بچه ها ایراد گرفت حالا یادم نیست اون چی آورده بود اما گفت سررسیدی ک فلانی برام آورده به چه دردم میخوره؟!۳۳سالمه اما هنوز یادمه

2731
بعضیا فک میکنن کسی که بچس تو عالم بچگی چیزی نمیفهمه ولی من از فرداش که اومدم دیدم کادوی همه رو برده ...

خوب عزیزم من یجور دیگه برداشت کردم، شاید چون بدون بوده، پشت پنجره جاش خوب بوده بخاطر نور افتاب، شاید توی خونه اش همچین فضایی رو نداشته که گلدون بذاره، این به معنای بد بودن هدیه تو نبود، اتفاقا گل  یه موجود زنده هست و ارزشش به نظرم بیشتر از چیزای دیگست

بعضیا فک میکنن کسی که بچس تو عالم بچگی چیزی نمیفهمه ولی من از فرداش که اومدم دیدم کادوی همه رو برده ...

در اینکع معلمت بی عقل و کم شعور بوده شک نکن ،ولی این کادوی روز معلم شده مسخره بازی،الان رسم شده یه مبلغ ثابت و از همه جمع میکنن یه کادوی مشترک میخرن باز اون بهتره،ولی خیلیا از اینم ناراضین.به نظرم کلا باید ممنوعش کنن.چون واقعا باعث دردسره.

خیلی بد بود واقعا کارش من کلاس سوم بودم مامانم با مامانا صحبت کرد که برا معلممون همه باهم یه کادوی خوب بگیریم همه گفتن باشه و فلان و اون موقع دادیم یه سینی پذیرایی شیک خریدیم تازه مد شده بود بماند که مامانم چون خودش رفته بود دنبال کار بیشتراز بقبه هزینه کردو یه نفرم پول ندادو .. معلمه یه روز سینی به اون بزرگی رو بدون پلاستیک با کارتنش داد دست من بدبخت این کناره هاش خط افتاده آوردم خونه مامانم دوباره برد به مرد گفت مرده گفت همشون همینن دوباره بردم نکرد بگه کجا خریدید خودش ببره اون معام سال بعدم معلممون بود بچه ها همکاری نکردن دادیم یه آلبوم خریدیم چنان ناراحت شدوبعد جشن یکی از معلما اومد به ماگفت این چی بود خریدین؟یعنی چی و معلمتون خیللی لطف کرد هیچی نگفت یکی از معلما بهش گفت فلانی اگ من بودم کادو رو جلوشون پرت میکردم چقدر معلمای ما اکثرشون.... بودن

چه معلم نفهم و بی شعوری ‌. بابای من معلم بود تو یه منطقه خیلی محروم بچه ها براش یه جفت جوراب یا حتی ...

ما یه معلم داشتیم آقا بود 

روز معلم واسه همه ساندویچ خرید ۱۵ نفر بودیم تو کلاس . 

از بین کادوهایی که بچها آورده بودن هیچی ور نداشت و همه رو به بچها داد . فقط یه چیز جالب بود!!!! یکی از پسرای همکلاسی یه خودکار بیک آبی آورده بود . تنها کادویی که قبول کرد بیک بود....

منطقه محروم بودیم هیچی نداشتیم . انقد دلمون شاد شد که میتونستیم اون چیزایی ک خریدیمو خودمون استفاده کنیم

خودم واسش خمیر دندون مسواک گرفته بودم . بهم گفت مسواک واست بزرگه بده بابات بجای من استفاده کنه 

ما ازش راضی بودیم تو عالم بچگی خدا ازش راضی باشه

🇮🇷🇮🇷🇮🇷❤زندگی رو دوست دارم حتی به غلط .همیشه اینطوری خدا رو صدا میزنم: خدایا تو رو خدا . میدونی یعنی چی؟ یعنی امیدم بعد خدا هم به خداست. حالا عزیزم تو هم امیدت بعد خدا باز به خدا باشه .عشق بورز به زندگیت . تاپیک خودکشی نزن تو هنوز واسه ی مردن خیلی جوونی حتی اگه ۹۰ ساله باشی باید بازم ب خودت بگی ۳۰ سال دیگه میخوام زنده بمونم این یعنی ۱۲۰ سال .  . یکم با خودت عشق و حال کن . غم و غصه رو رها کن . ببین دل چی میگه خب بسه دیگه . میگم بسههههه دیگههههه. خب بگذریم عقبیا حال میکنن؟از خدا میخوام ک برا ۱۲۰ سال زندگی شاد بهم انگیزه و تن سالم بده . فعلا هدفی واسه ازدواج ندارم .در حال حاضر فقط با خدا قدم میزنم . دلم با خداس.من ۱۲۰ سال عمر رو به این دلیل میخوام ک راه ۱۰۰ ساله رو یه شبه طی نکنم و۱۲۰ساله طی کنم. هیچوقت رنج نکش . درد اجباریه ولی رنج اختیاری . درد یه کلمه احساسیه ولی رنج بی رحمه . درد واسه رشد لازمه . درد رو انتخاب کن . یه بنده خدا فامیلمون بود هر موقع بهش میگفتن تا ببینیم قسمت چیه میگفت بگیرید این قسمتو پاره کنین . خودتون برید دنبال زندگی . بنده خدا اعصاب نداشتا ولی راس میگفت با تقدیرت بجنگ😍
2706