2752
2734
عنوان

روز معلم و کادوها

| مشاهده متن کامل بحث + 3516 بازدید | 127 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یکی از بچه ها با کاموا دستبند بافته بود برام 

خیلی نازک بود و ساده انگار همون نخ بود😄

من تا سه هفته اونو دستم می بستم می رفتم سرکلاس

اون معلم شما گلدونو شاید بعدا برده یا بار اول نبرده تا نشکنه یا له نشه

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                       گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                                       🇵🇸القدس لنا    🇵🇸                                                          لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
حالم خوب شد از خوندن پستت♥️چقد خوب ک‌ آدمای خوب و انسان سرراهت قرار گرفتن♥️الهی ک اینجور آدما تو دنی ...

خیلی ممنون عزیزم ❤️

همچنین برای شما

انشالله هم بتونیم خوبی کنیم هم خوبی ببینیم از آدمای اطرافمون

باور کن معلم نمیگه برام هدیه بیارین .مادرا خودشون میبرن ،یا نمایندهها اینکار رو میکنن  هدیه بچ ...

آره من گفتم بگن کلا نیارید برمیگردونیم به قول شما هدیه ها که بدردشون نمیخوره چندان

آخییی عزیزم نه مال من کلا تا آخر سال گوشه کلاس موند

عزیزممممم

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                       گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                                       🇵🇸القدس لنا    🇵🇸                                                          لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
آره من گفتم بگن کلا نیارید برمیگردونیم به قول شما هدیه ها که بدردشون نمیخوره چندان

منم یه روز ک حرفش،شده بود گفتم بچهها واقعا نیاز نیست 

متقاعدشون کردم ک لزوما روز معلم نباید هدیه اورد .

برام نقاشی بکشید با یه نامه 

ولی خب امروز مامانا همگی باهم برام هدیه و گل گرفتن ،برای بچههای شیرینی خریدن

من اطلاع نداشتم اصلا 

آره یادش بخیر😅البته هنوزم هست اما تو گروه کلاسی میذارنش

الان قبل از ثبت نام می گیرند 

جالبه آ موزش و پرورش دروغکی  تو کانال های رسمی و تلویزیون اعلام می کنه گرفتن پول موقع ثبت نام غیر قانونیه و مدارس حق ندارند پول بگیرند 

ولی تا پول ندی ثبت نامت نمی کنند ، شماره حسابی رو هم که مدرسه میده دولتیه و متعلق به آ موزش و پرورش 

متاسفانه به جای اینکه ازمعلما تست سلامت روان بگیرن،جور دیگه ای گزینش میشدن

یکی همین کادو روز معلم یکی هم پرسیدن شغل پدر بچه ها سرکلاس،و هزاران چیز دیگه

طفلی نسل سوخته ما 

مثلا قرار بود دانش اموزا رو پرورش بدن ولی خودشون بیشتر نیاز به پرورش داشتن

خیلی ممنون عزیزم ❤️ همچنین برای شما  انشالله هم بتونیم خوبی کنیم هم خوبی ببینیم از آدمای اطرا ...

الهی آمین♥️

دخترم کلاس اوله معلمش انقد اختلال روانی داره دخترم از مدرسه زده شده فقط واگذارش کردم به خدا،مثلا دختر من غایبه اما هرکی تو کلاس بی ادبی می‌کنه پیش مادرا میگه کار دختر کنه😐هرچی قسم میخورم ک دختر من اصلا مدرسه نبوده میگن معلمش ک‌ دروغ نمیگه یا بچه ها دخترمو اذیت میکنن میگه اشکال نداره بعد دخترم خب بچس تلافی می‌کنه میاد به من تذکر میده.دلیل این همه دشمنیشو نمیفهمم

2706