2733
2734
عنوان

شما هم وقتی پریود میشین شوهرتون!!؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 789 بازدید | 55 پست
به منم میگفت لاشی😂

😂بیشورن دیگ

اگه داری اینو میخونی؛ میخوام بهت بگم که  هیچوقت نباید امیدت و از دست بدی  توی لحظه ای که فکر میکنی به تهش رسیدی  و دیگه نمیتونی ادامه بدی  خدا برات یه معجزه میفرسته🌱 پس لطفا ادامه بده... چون تو قطعا میتونی به خواسته هات برسی  به قول الهه ی قمشه ای: «آرزو دلیلِ بر استعداده؛ اگه استعدادشو نداشتی  یا قرار بود بهش نرسی  خدا هیچوقت تو سرت نمیداختش🦋»اینو یاد بگیر که تو با توهین نمیتونی اعتقاد کسی رو عوض کنی پس احترام خودت رو نگه دار😇
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خدارو هزار بار شکر کن نمیاد تو پریودی بهت بچسبه و مدل خاصی از رابطه رو درخواست کنه که اون عذاب آورتر ...

دقیقا... شوهر دوستم بهش میگه با رنگ امیزی هم دوس دارم😑😂

پس زخم هایم چه میشوند؟ نور از همانجا وارد میشود🌟

کیسه آب گرم برام آماده می‌کنه ،دمنوش ،جیگر هر وقت دلم بکشه ،از اول زندگی یادش دادم ،تازه کار خونه هم روز اول و دوم با بچه ها انجام میدن من استراحت میکنم 

🥴امضام نمیاد 
کاربری قبلیت ترکید؟

من کاربری دیگه ای نداشتم

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍 وقتی جواب ریپلای رو نمیدم دلیلش اینه : 1) بی احترامی در کلام (افرادی که سلامت روان ندارند به دنبال بی احترامی به دیگرانند)، 2) خشم در کلام (امام علی (ع) : اوج سبک مغزی، خشونت است)، 3) مشهود بودن حسادت در گفتار (امام علی (ع) : آفرین بر حسادت، چه عدالت پیشه است، پیش از همه صاحب خود را می کشد)، 4) عدم درک درست از پاسخ من به استاتر (امام علی (ع) : از سخن گفتن با کسی که گفتارت را نمیفهمد بپرهیز که تو را به ستوه می آورد)، 5) برداشت من اینه که فرد به دنبال بحث و جنجاله (مارک تواین : هرگز با احمق ها بحث نکنید، آنها اول سطح شما را تا سطح خودشان پایین می کشند، بعد با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست می دهند) و جمله آخر خطاب به کاربرانی که درباره کاربران دیگه تاپیک غیبت میزنن و کسانی که تو این تاپیک ها استارتر رو همراهی میکنن (امام علی (ع) : غیبت کردن آخرین تلاش افراد زبون و ناتوان است)
خب یکی که واقعا عاشق طرف دیگه باشه وقتی خوشیاشو میخواد باید بدیاش رو هم به جون بخره

بابا انقد تو فضا نباشید

آدمیزاده دیگه 

شوهر من تا یکی دوسال اینطوری بود

موقع پریود محبت و ماساژ و خوشرویی

ولی خب من همراه درد و بداخلاقی و ضعف و گریه و ......

اونم آدمه خسته میشه. مخصوصاً که می‌دونه یه چیز طبیعیه و مشکلی نیست 

شوهر نکردم  اکسم میگف زنم شی پریود شی ماساژت میدم  اونم نشد 😂

😐😂به منم میگفت بیشعور

نشناختی؟همون لیدی سابقم:>مگر در کنار زمزم وحشت از روز تشنگی،خود عطشی بی علاج نیست!🐳🪸
2706