2737
2739

خودتون یا اطرافیان 

شیواتونم 🤗قشنگای من کیست تخمدان و تنبلی تخمدان دارم 😢💔🥺لطفاً اگه چیزی راجب درمانش میدونید بهم کمک کنید 🤕❤️ قرص های هورمونی اصلا دلم نمی‌خواد  مصرف کنم 👀🐣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله یکی از فامیلامون حسابداری خوند االان سر کاره ماهی ۶۰ میلیون

کجا کار میکنن عزیزم ؟

شیواتونم 🤗قشنگای من کیست تخمدان و تنبلی تخمدان دارم 😢💔🥺لطفاً اگه چیزی راجب درمانش میدونید بهم کمک کنید 🤕❤️ قرص های هورمونی اصلا دلم نمی‌خواد  مصرف کنم 👀🐣
2731
بله داداش من حسابداری خونده. صنایع فولاد کارمیکنه حقوقش هم خدارو شکر عالیه 

آزمون استخدامی دادن عزیزم ؟ بعد چند وقت از فارغ التحصیلی سرکار رفتن ،؟

خودم اقتصاد  خوندم الان کارفرما هستم 

دوستم حسابدار 

یکی از دوستام کمک حسابدار 

چند نفر هم تو دارایی 

خواهرام حسابداری خونده  دفتر پیشخوان داره

داداشم اقتصاد خونده ولی کارفرماست و کار برا خودش هست دو تا کارمند داره  

2738
خودم اقتصاد  خوندم الان کارفرما هستم  دوستم حسابدار  یکی از دوستام کمک حسابدار  ...

وای خدایا دمتون گرم 

من مدیریت دارم میخونم میترسم نتونم کار کنم در آینده 🥲

از الان به خودت قول بده که میتونی مطمئن باش که موفق میشی 

آخه می‌خوام سریع بعد فارغ التحصیلی برم سرکار 

نمبخوام وقفه بیوفته بینش