2752
2734
الهی دلم‌کباب شد لعنتیا پول ندارید بچه دار نشید 

چ ربطی داره.شوهر وظیفه نداره جیب معلم پرکنه.مادرم همینطور.این مدرسه ها هم دکون گدایی بازکردن.اموزش پرورش گداترین وزارت خانس.ک معلماش گشنه نگه میداره که انتظار کادودارن.اگه انتظاری نیس این تو مدارس فرعنگ سازی کنن ک ما نیازی ب کادونداریم و کلا هیجکس حق نداره کادوبده.طرف کل عمرش طلا ندیده چ شکلیه.پول جمع میکنن سکه میخرن.مثلا کارشاقی کرده معلم شده.وظیفشه.حقوقش گرفته.پدریه خانواده اتباع باشه ایرانی.تواین وضعیت اسفناک اقتصادی شکم بچ و زنش پرکنه یامعلم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خودم بچه بودم همیشه دوست داشتم کادو ببرم برای معلمم کادو خوب، میدونم بچه های دبستانی چقدر معلم رو دو ...

ما دهه شصتی ها که چند تا گل از وسط بلوار میکندیم و تقدیم به معلم مینمودیم.

ولی الان برای بچه هام نفری دویست و سیصد نماینده شون گفته بریزید که ریختم.

البته مشکلی هم با این قضیه ندارم.

2731
مزخرف ترین رسم، رسم روز معلمه.  همه معلما الان میگن ما توقع نداریم و فلان، ولی از شوق کادو های ...

اتفاقا خوب هم خوششون میاد اگه راضی نبودن اجازه چنین کاری نمیدادن 

سال پیشم یکی تایپک زده بود راجیش که این همه زحمته بچه هارو میکشیم برداشتن برام روسری تورتوری آوردن 

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
به دعا نیست میدونم ولی انقدر هم سنگدل بودن خوب نیست ما که برای غزه و شامو فلسطین دعا میکنیم چیزی ازم ...

سنگدلی بهتره اینکه بعدن خودت تو این آتیش بسوزی...این افغانیا کلی هر روز جرم وجنایت میکنن..نون ما را میخورن..نمکدون میشکنن..برگردن کشورشون..ما دعا میکنیم همونجا بمونن..ترحم بر پلنگ تیز دندان ستم گری بود بر گوسفندان

برای ازدواج خوب همه جوان ها.واسه ازدواج خواهرم..یه صلوات مهمونم کن..اجرتون با شهدا

خانومای ک میگید تقصیر معلمه اون بنده خدا تقصیری نداره مثل این میمونه یکی تولدش باشه حالا کسی دوست داشته باشه براش کادو می‌بره کسیو نخواد نمیبره این مشکل خانواده هاست وقتی باهم متحد بشید پول ندید کسیم دیگه نمیتونه کاری کنه والا ما چندتا دبیر داشتیم اونی ک خیلی دوستش داشتیم براش جشن می‌گرفتیم اون یکی دبیرامون اصلا ب روی خودشون نمیوردن یا ناراحت نمیشدن اصلا معلم تقصیری نداره مقصر خودتونید

پناه برتو که بی صدا مرامیشنوی.. •الله•♥️                            آنچه مرا به درد آورد ، مرا ساخت 🤍
شما اصلا تاپیک و خوندی😐😐😐

آره خوندم 

خوب اینم میشه راهی برای چاپیدن کاربران 

چه ربطی داره اینو بگی که همه بگن ما پول میریزیم 

یا بگن تقصیر معلماس 

خوب خودشم که کاری از دستش نمیاد انگار 

پس دیگه راهکاری نمیشه داد مگر اینکه بهش پول بدیم

حسم میگه مامان حاضر نیست برای یه معلم ایرانی خرید کنه 

ولی یه چند تا کاربر مهربون اینجا هستن که میخوان پول بدن اسی بده به اون بچه

همچین ملت مهربونی هستیم

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            
2706