2733
2734

بنظرتون کار درستیه یا نه؟

من الان در گیر همین موضوع هستم و با همسرم خیلیی سر سنگینم...چون اوضاع خانوادم خراب شده دلم آشوبه حوصله ندارم با همسرم خوب باشم...نمیدونم کارم درسته یا نه

تعداد رای : 27
نظرسنجی
آره
6
22%
نه
16
59%
هنوز پیش نیومده
5
18%

تو نظر سنجی شرکت نکردم چون بستگی به شرایط و موضوع داره.

خیلی چیزها رو باید در نظر گرفت و بعد واکنش نشون داد.

زندگیم نیاز به یه معجزه داره. یه(صلوات)برام از ته دل بفرست اگه امکان داره.ممنون.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تحت هیچ شرایطی موضع شوهرمو ترک نمیکنم.

اونا همینو مبخان منم بدتر میچسبم بهش.

اگرم باخانوادش مشکل پیدا کنم خودم جواب میدم.با تیکه و شوخی تو بلند مدت.

مردا از زنای خاله رنک و وزه بدشون میاد.

من همیشه خودمو جای اون میزارم باخودم میگم اگ  بیاد از خواهرم بد بگه خب من نابودش میکنم اونم مث من.

همونطور ک من غیرتی ام رو خونوادم بهم برمیخوره اونم بهش برمیخوره.

سیاست داشته زیر زیری حرکت کن.با پنبه سر ببر.یکم خویشتن دار باش به وقتش جواب بده.نه اینکه زندگی خودتو اشوب کنی اونا رو شاد کنی

خدا بزرگه🙇
2728
من تحت هیچ شرایطی موضع شوهرمو ترک نمیکنم. اونا همینو مبخان منم بدتر میچسبم بهش. اگرم باخانوادش مشک ...

خانواده خودشو میگه😐😐😐

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

نه چرا باید اینکارو بکنم

درسته خانوادم و مشکلاتشون برام در اولویته ولی شوهرم چه گناهی داره آخه 

بنظرم کارت اشتباهه خودت اگه شوهرت بخاطر خانوادش و مشکلاتشون  باهات سرسنگین میشد و دعوا میکرد چه حسی داشتی 

اُسکار بدترین دلتنگی هم میرسه به لحظه‌ای که؛ دلت واسه خوده قبلیت تنگ شده باشه ...

خانواده خودشو میگه😐😐😐

من متوجه سوال نشدم.

فک کردم میگه بخاطر خانوادش باهاش بحث میکنید.

یعنی مثلا خودش خوبه خانوادش بد.

مرسی ک اگاه کردی.

بستگی داره سر چه قثیه ایی باشه.

زرف حق رو بگیر عادل باش

خدا بزرگه🙇
2740
من تحت هیچ شرایطی موضع شوهرمو ترک نمیکنم. اونا همینو مبخان منم بدتر میچسبم بهش. اگرم باخانوادش مشک ...

من با خانواده شوهرم اصلاااااا مشکلی ندارم...الان یه ناراحتی داخل خانواده خودم اتفاق افتاده

نه چرا باید اینکارو بکنم  درسته خانوادم و مشکلاتشون برام در اولویته ولی شوهرم چه گناهی داره آخ ...

بخدا دلم واسش میسوزه 

الان مثلا خواستیم بخوابیم.گفت خانم آب میخوای...طبق معمول...پارچ ب دست 

بهش گفتم اگه بخوام خودم میخورم..ادامو درآورد و اومد بهم آب داد 

اما عذاب وجدان میگیرم اگه باهاش خوش باشم

نه اصلا.من همسرم غیرمنطقی نیست که به هرچیز خانوادم گیر بده.ولی شده مثلا از یه رفتارشون ناراحت بشه و من متوجه بشم.اگه حق باهاش باشه میگم حق باتو اشتباه کردن.اگه اشتباه متوجه شده باشه براش توضیح میدم و مجابش میکنم اونم قبول میکنه.ولی به هیچ عنوان با خانوادم سرسنگین نمیشه حتی اگه مقصر باشن

نه اصلا.من همسرم غیرمنطقی نیست که به هرچیز خانوادم گیر بده.ولی شده مثلا از یه رفتارشون ناراحت بشه و ...

شوهر منم همینطوره...ولی الان یه هفتس نمیتونم بخندم و بهش محبت کنم 

منی که ۲۴ساعته در حال ناز و نوازش کردنشو قربون صدقه رفتن بودم الان خیلی سرد شدم

2706