2737
2734

از دیروز یا بهتره بگم از پریشب ن جواب پیام داده ن زنگ اما امروز عصر تو اینستا ان بود حتا پیام دادمش ک جواب داد بهش بگم این چ رفتاریه و اینا ج نداد منم پیامو پاک کردم از پریشب گوشم خون اومد بهش گفتم هیچ ری اکشنی نشون نداد معده دردو بدبختی هم بهش تو پیام گفتم بازم هیچ 🤦‍♀️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
کاش خیانت میکرد ، رسما دایورتت کرده بعد میگی کات کنم یا ن؟؟ اون خودش کات کرده تو هنوز خبر نداری

عادتشه جدیدا ایطور شده چندوقتی یبار ایطور میکنه بعدم ک من کلافه شدم و ب روش اوردم میگ من دوست دارم ولی این چ رفتاریه اینک باهات حرف نمیزنم دلیل نمیشه دوست ندارمواینا با عشق زیادی منو از خودت نگیرو....

عادتشه جدیدا ایطور شده چندوقتی یبار ایطور میکنه بعدم ک من کلافه شدم و ب روش اوردم میگ من دوست دارم و ...

با عشق زیادی منو از خودت نگیر؟؟؟؟ زززززررررت

صدبار گفتم با پسرای زیر۲۵ سال وارد رابطه نشید اینا توهم دارن خود بزرگ‌پندارن

2738
با عشق زیادی منو از خودت نگیر؟؟؟؟ زززززررررت صدبار گفتم با پسرای زیر۲۵ سال وارد رابطه نشید اینا توه ...

پسره اشغال دلم میخاد بگیرم جر وا جرش کنم بخدا شیطونه میگ برم گند بزنم ب همچی تموم کنم همچیو ک حتا اگ دوستمم داره بدرک اما ازیطرف میگم برم پی بدم رفیقش شاید از زیر زبونش کشیدم چ خبره اما باز نمیتونم قانع بشم ک تو اینستا پلاس باشه اما جواب منو نده 😑😑😑😑وای خدایا قبول دارم خیلی از بداخلاقیامو تحمل میکنه اما واقعا اینکارش زشته و رو اعصابمههههههههه