2752
2734
عنوان

چرا تاپیک اون خانم که جایی نداشتن شب بخوابن تعطیل شد؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 1908 بازدید | 116 پست
تو تاپیک خودشم خیلی پیشنهاد دادن کاربرا همش یه جوابی میداد بهش گفتم‌زنگ‌بزن به اورژانس اجتماعی اصرا ...

اینجام اومد گفت یه کاری کردین از بیمارستان اومدم بیرون 

عایا دنبالش کردیم؟

یک روز بر گونه این مملکت یک بوسه وبالای سرش یک یادداشت می گذارم و می روم:"آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."
تو تاپیک خودشم خیلی پیشنهاد دادن کاربرا همش یه جوابی میداد بهش گفتم‌زنگ‌بزن به اورژانس اجتماعی اصرا ...

ببین نمیتونه همینجوری درخواست پول بکنه 

اولش هم کاربرها درخواست کمک بدن که قبول نمیکنه خوب سریع مشکوک میشن اول میکه نه من هدفم فق درددل بود در نهایت با اصرار کاربرها قبول میکنه این  داستان میدونی چند باره تا حالا تکرار شده اینجا ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اینجام اومد گفت یه کاری کردین از بیمارستان اومدم بیرون  عایا دنبالش کردیم؟

دقیقا مثلا اومد اعلام کنه هنوز  آواره ام 

اول گفتم به احتمال خیلی زیاد دروغ میگه الان میکم صددرصد دروغ میگه 

اما با تجربه من تو نی نی سایت تا الان کلی کاربر گول خوردن

ولم کنید باعث شدید از بیمارستان هم در اومدم

بروووو دختر جون 

دور از جون خر که نیستیم برو عزیزم برو با اون اکانتت بیا😂

فقط 21 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه فرشته کوچولو داره آماده میشه تا قدم روی زمین بزاره و ما بی صبرانه منتظر رسیدنش هستیم❤️🤰 برای تو دلیم دعا کنید.
2731
اینجام اومد گفت یه کاری کردین از بیمارستان اومدم بیرون  عایا دنبالش کردیم؟

گفت یه اقایی اومد‌پتو فرستاد

خودشم تاپیک زد باز مگه من از شما کمک خواستم

والا ما چکارکردیم که حالا اومدن براش پتو اوردن

به شب نشینی خرچنگ های مردابی چگونه رقص کند ماهی زلال پرست
ببین نمیتونه همینجوری درخواست پول بکنه  اولش هم کاربرها درخواست کمک بدن که قبول نمیکنه خوب سری ...

منظورم پیشنهاد میدادن که چکارکنه تواین موقعیت ولی خب همش یه جوابی میداد

دقیقا اگه اول اینجوری بگن تعلیق میشن درجا 

صفحات آخر یکی گفت بده ۸۰۰ بزنم

یکی گفت بده شماره کارت ۹۰۰ بزنم

گفت یه اقایی اومد‌پتو فرستاد خودشم تاپیک زد باز مگه من از شما کمک خواستم والا ما چکارکردیم که حالا ...

مگه کاربرها میدونستن کدوم بیمارستانه که براش پتو ببرن؟

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
مگه کاربرها میدونستن کدوم بیمارستانه که براش پتو ببرن؟

عکس از راهرو بیمارستان گذاشت از بس کابرا گفتن عکس بده

بلدیهو گفت پتو اوردن 

شما تضمین میدی ؟

روانیه کثافت هرزه خودت دروغگویی چرا ابروی منو همه جا بردی من اصلا نمیشناسم اون خانمو بخدا واگذارت کردم قصد من کمک به اون خانم بود چت کردم شماره کارت نداد همین به شما هم ربط نداره به همه میگی دروغگو بپا همسرت نمیره از شکات کاراگاه خانم

«خدایا» شکرت واسه زندگیه عالیم ممنونم    ‌‌‎‎‎‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌⠀‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌  ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌⠀هرکی درخواست دوستی بده مادرشو...مثل مادرم دوست دارم ولی پدرشو در میارم  (#نه به زن ضعیف-وخیانتوبخشیده#)        (#نه به مرد سالاری)
عکس از راهرو بیمارستان گذاشت از بس کابرا گفتن عکس بده بلدیهو گفت پتو اوردن 

مدرسه ها و بیمارستانها همه شبیه همند 

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
دقیقا مثلا اومد اعلام کنه هنوز  آواره ام  اول گفتم به احتمال خیلی زیاد دروغ میگه الا ...

درسته 

فقط 21 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه فرشته کوچولو داره آماده میشه تا قدم روی زمین بزاره و ما بی صبرانه منتظر رسیدنش هستیم❤️🤰 برای تو دلیم دعا کنید.