2737
2739
عنوان

هر چی دانشجو هست بیاد❗️❗️❗️

94 بازدید | 12 پست

بچه ها من چند روز دیگه کنفرانس دارم.سر ارائه از استرس انگار میخوام برم اون دنیا‌.دستام یخ میزنه صدام میلرزه...

بچه ها این دفعه صدام بلرزه ابروم میرههه تو رو خدا یه چیزی بگین سر ارائه استرس نگیرم.

با اینکه همه دختریم نمیدونم چرا این همه استرس میگیرم😭

تُ خوب مطلقی...من خوب ها را با تو می سنجم🩶 لا حول و لا قوه الا بالله علی العظیم🌱 🖇نمیدونم چند سالگیه ولی از یه سنی به بعد همین میشه که جناب #سعدی میگه:" ببین و بگذر و خاطر به هیچکس مسپار... "
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
کنفرانس؟ ما فقط ساکت می‌شینم سر کلاس

اره کنفرانس یا ارائه دارم

استاد هم مرد هست 

تُ خوب مطلقی...من خوب ها را با تو می سنجم🩶 لا حول و لا قوه الا بالله علی العظیم🌱 🖇نمیدونم چند سالگیه ولی از یه سنی به بعد همین میشه که جناب #سعدی میگه:" ببین و بگذر و خاطر به هیچکس مسپار... "
ما هم دبیریم باید جرات پیدا کنیم

چی میخونی؟

من خیلی نگرانم برم مدرسه باز استرس بگیرم صدام بلرزه

البته مدیریت کلاسم خوبه جذبه هم دارم 

به نظرت این استرس رفع میشه یا میمونه؟🥲

2740
اولا که بندرت کسی به حرفات گوش کنه اکثرا یاتوگوشین یافکرشون یجای دیگس دوما اونا بیان جلو بهتر ازتو ...

اره فقط ردیف اول گوش میدن بقیه اصلا حواسشون نیست

ولی من چون جذبه دارم نوبت ارائه من که میشه همه صاف میشینن با دقت گوش میدن 🥲

به دوستام نگاه کنم خندم میگیره

خب لعنتی توکه‌میگی جذبه دارم چرا اعتماد بنفست پایینه دیگه چی میخوای 

نمیدونم دست خودم نیست فکر میکنم از بقیه چی کمتر دارم.در صورتیکه همه میگن خوشگل کلاس تویی

واسه اعتماد به نفس چیکار باید کنم؟

نمیدونم دست خودم نیست فکر میکنم از بقیه چی کمتر دارم.در صورتیکه همه میگن خوشگل کلاس تویی واسه اعتما ...

منم خوشگلم ولی اعتماد بنفسم خوب نبود بعدش همکلاسیام بهم گفتن خیلی خوشگلی ۳ نفرشون واقعا ازاون موقع اعتماد بنفسم زیاد شده

حتی میومدن ازم میپرسیدن چرا آنقد چشم ابروت مشکلی و قشنگه من احساس کردم بالای ابرام

آرایشم میزنم خودمو خوشگل موشگل میکنم میرم سرکلاس 

اینا باعث شدن بهتر شم 

😂😂😂