2737
2739
عنوان

خانمایی که به خودشون میرسن بیان

421 بازدید | 29 پست

خوشگل خانوما ی ریمل معرفی کنین هم بلند کننده باشه هم پرپشت کننده ..قیمتشم بگین.. هرکی جواب نده زشته😂😂😍😁

نقاشی سیاه قلم میکشم هرکس خواست درخدمتم قیمتا  👈👈👈a4 ۴۰۰ ت   a3(دو برابر آ۴ هسش ۶۰۰ ت  a2(۴برابر آ۴) ۸۰۰ ت   نقاشی ها پرس میشه و تا ۱۰۰ سال دیگه هم خراب نمیشه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من برند ریمل رنگ نارجیش رو میگیرم خیلی خوبه ، قیمتش هم اخرین بار حدودا ۲۰۰ گرفتم یادم نیست دقیقش رو

خطاب به بعضیا:جواب دادن به یه سریا توهین کردن به خودمه، اگه جوابتو نمیدم یعنی نمیتونم شعورم رو در حدت پایین بیارم.
2738
ریمل اسنس

صورتی یا مشکی؟

نقاشی سیاه قلم میکشم هرکس خواست درخدمتم قیمتا  👈👈👈a4 ۴۰۰ ت   a3(دو برابر آ۴ هسش ۶۰۰ ت  a2(۴برابر آ۴) ۸۰۰ ت   نقاشی ها پرس میشه و تا ۱۰۰ سال دیگه هم خراب نمیشه

روبیوتی الان فکر کنم 200 و خورده ای باشه دقیق دستم نیست قیمتش بل اصلی هم بتونی گیر بیاری خوبه من هر ریملی گرفتم ریزش داشت ولی این دوتا اصلا خیلی عالیه 

اگه مشهد هستی بگو بهت آدرس جایی که خرید میکنم رو بدم ابدا جنس فیک نمیاره 

الهم عجل لولیک الفرج 💚💚                                                                                                                  متاهل و متعهد آقایون لطفا درخواست دوستی ندن 🙏🙏
macمن خودم استفاده میکردم خیلیی راضیم  اخرین بار زمستون گرفتم ۱۵۰ فکر کنم  الان کاشت هید ...

پر میکنه یا بلند؟

روبیوتی الان فکر کنم 200 و خورده ای باشه دقیق دستم نیست قیمتش بل اصلی هم بتونی گیر بیاری خوبه من هر ...

ن گلم مشهد نیستم ی جا رو میشناسم اصل میاره

2706