2737
2739

میخوام بدونم بیشترین علتی که باعث میشه آدما به بن بست برسن تو زندگی و تصمیم به خودکشی بگیرن چیه

ممنون میشم تو نظرسنجی شرکت کنین

تعداد رای : 18
نظرسنجی
احساس پوچی
6
33%
مشکلات باخانواده یا همسر
3
16%
شکست عشقی ومسائل عاطفی
1
5%
بیکاری ،فقر، راضی نبودن ازخود
8
44%

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

انجام خودکشی رو کاری ندارم

ولی فکر کردن به خودکشی خیلی جاها بخاطر ضعف شخصیتی میاد یا افسردگی های مستمر و طولانی.

ضعف شخصیتی مثل اینه که پسره تحمل نداره از کسی که دوسش داره نه بشنوه.

یکی دیگه نمیخواد دنبال راه حل واسه حل مشکل باشه،بدون پاک کردن صورت مسئله میگرده.

کسی که به خودشناسی رسیده،خودش خوب میدونه خودکشی چه قدر تصمیم غیر منطقی ای هست.

ولی بالاخره تو فکر کن یه مشکل باعث شده موجودی مثل انسان که تو غریزه اش بارز ترین چیز میل به بقاست،تصمیم به نیستی بگیره!

این چیز ساده ای نیست.

انجام خودکشی رو کاری ندارم ولی فکر کردن به خودکشی خیلی جاها بخاطر ضعف شخصیتی میاد یا افسردگی های مس ...

من خودم مشکلات خانوادگی خیلی بهم فشارمیاورد و وقتی سنم کمتر بود و تازه به بلوغ رسیده بودم فکر خودکشی میومد سراغم خیلی بهش فکرمیکردم اما هبچ وقت انجامش ندادم چون میدونستم خودکشی رسیدن به راحتی و ارامش نیس بلکه گرفتار شدن به عذاب ابدی و جهنمه...و هرجوری بود خلاصه به خودم گفتم باید طاقت بیاری و زندگی کنی بلخره عمر توام به روز تموم میشه و تنها کاری که میتونی بکنی اینه که قوی باشی و تلاش کنی یه جوری خودتو نجات بدی و اینکه دعا کنی و ازخدام بخوای که کمکت کنه شاید یه حکمتی هست که تو نمیدونی‌..

2706