2733
2734
دروغ نیست بعضیا دروغ میگن و بزرگش میکنن ولی من خودم حس ششمی ام اونم ن برا اینکه بگم فلانی کی ازدوا ...

یعنی اینکه ژرف میگه ازدواجت بزودیه با فلانی ازدواج داری یانه چنین چیزی امکان پذیر نیست؟

خدایم برایم کافیست،🤍🌱کاربری دست چند نفر است

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

واس چی میش بگی منم از نا امیدی ذرام

ازمون داده بودم حالم بدبود هی میپرسیدم ازشون قبول میشم یا ن میگفتن ن،بااینکه رنگ لباسمو ماه تولدمو سنمو درست گف منم کلی گریه میکردم و حالم بدبود تااینکه نتایج اومدو قبول شده بودم😍😭خدایاشکرت 

خداجونم تو مصاحبه هم هوامو داشته باش

💚الهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم💚
2731
میتونم بپرسم چطوری بهش رسیدی کار خاصی کردی؟

من از بچگی دارمش و الان ۱۷ سالمه.

رسیدن نمیخواد روح هرکسی میتونه همچین ویژگی داشته باشه 

و نیازمند یه روح پاک هست 

اینکه از گناه دوری کنی و آرامش داشته باشی 

اهنگ بی کلام گوش کنی بعضیا دل ادم رو میلرزونن 

ممکنه ارواح رو هم ببینی ...

اگر کسی را به اشتباه قضاوت کنم دنیا تمام تلاشش را خواهد کرد تا به من ثابت کند که اشتباه میکردم . محدثه هستم و ۱۷ سالمه از بودن تو جمع بزرگا لذت میبرم   لطفا تجربیاتتون رو با من به اشتراک بذارید . گیمر هستم و ب امید مستقل شدن دارم درس میخونم و تلاش میکنم   مدافع حقوق زنان هستم و مخالف کودک همسری  
حس ششمت واسه منم کار میکنه ازت یه چیزی بپرسم؟

شاید اصن جوابی برات نداشته باشم ولی بپرس

اگر کسی را به اشتباه قضاوت کنم دنیا تمام تلاشش را خواهد کرد تا به من ثابت کند که اشتباه میکردم . محدثه هستم و ۱۷ سالمه از بودن تو جمع بزرگا لذت میبرم   لطفا تجربیاتتون رو با من به اشتراک بذارید . گیمر هستم و ب امید مستقل شدن دارم درس میخونم و تلاش میکنم   مدافع حقوق زنان هستم و مخالف کودک همسری  
شاید اصن جوابی برات نداشته باشم ولی بپرس

قراره بریم خواستگاری واسه داداشم  میخام ببینم جور میشه یا نه ،، دوم قرعه خرداد به اسمم در میاد یا نفر چندمی میشم از ده نفر ؟  سوم فرد مورد نظرم بهم فکر میکنه میاد واسه دیدار یا نه،،، ممنون میشم هر حسی واسه این سه تا مورد اومد بهم بگی

ممکنه پاسخ این سوال من رو بدید خانومی که امروز توو پارک اومد سمتم، از طرف شخص خاصی بود؟ از طرف " ...

میتونه شک تون درست باشه

2706