2737
2734

چی گفتی ؟

زندگیم از وقتی از این رو به اون رو شد که خدا شغل خوبی برام در نظر گرفت 💞یه دختر ۱۹ساله که ماشین خریده و داره خونه هم میخره بهترین جای شهر به کمک خدا .روزشماری میکنم که خونمو بخرم 🥺خدایا زودتر فداتشم مردی که دوست داره عاشقته خیانت نمیکنه می‌دونم خودتو گول میزنی ولی من واقعیت و می‌خوام بدونی برای زنهای خیانت کار هم صدق می‌کنه و اینکه اگه خیانت دیدی مقصر صد درصدی شوهرته نه اون زن اون زن هیچ قولی نداده هیچ عقدنامه ای امضا نکرده بهت وفادار باشه .زنهایی که خیانت رو می‌بخشید اینو بدونید در حق زنها ظلم بزرگی میکنید و به مردا یاد میدید هرچی بشه ما شمارو ترک نمی‌کنیم من شخصا به عنوان یک دختر که اصلا حاضر نیستم وارد زندگی همجنسم بشم حاضرم وارد رابطه شما و شوهرتون بشم تا بفهمید اون هنوزم می‌تونه به شما خیانت بکنه (#نه_به_زن_ضعیف_گول_خورده)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2738
ن بخدا همش خودم نوشته بودم 

پسری که بخواد بخاطر لاک قرمز و باعشوه حرف زدن باهات صحبت کنه قطعا هدفش چیز دیگه ایه

پسری که بخواد باهات زندگی کنه و عاشقت بشه شخصیتت براش مهمه نه قری بودنت دختر

🦦
پسری که بخواد بخاطر لاک قرمز و باعشوه حرف زدن باهات صحبت کنه قطعا هدفش چیز دیگه ایه پسری که بخواد ب ...

طرز فکرت درست نیست البته ببخشید من اینو نوشته بودم برای شخص مورد نظر حالا چ دوس پسر چه شوهر . بالاخره اگه میخای کسیو عاشق خودت کنی باید دلبری و جذابیت بلد باشی . 

طرز فکرت درست نیست البته ببخشید من اینو نوشته بودم برای شخص مورد نظر حالا چ دوس پسر چه شوهر . بالاخر ...

میدونی اینکه پسرا بخاطر لوند بودن بیان سمتت اصلا چیز خوبی نیست این یعنی فقط دنبال یه چیز دیگن نه تشکیل زندگی باهات

آقایون کسایی رو برای زندگی انتخاب میکنن که خانمانه و سنگین رفتار کنن حواسشون به پوششون باشه خانمای موفقی باشن نه اینکه بخوان با صدای نازک و عشوه حرف بزنن

این جور خانما فقط برای تیکه انداختن پسرا و مسخره کردنشونن نهایتم باهاش دوستی میکنن و میندازنش کنار

🦦
2706