2737
2734
عنوان

به نظرتون پول خوشبختی میاره؟؟بخون متنی ک نوشتموو

| مشاهده متن کامل بحث + 393 بازدید | 23 پست
پول خوشبختی نمیاره ولی بخش بزرگی از بدبختیارو کم میکنه من راضیم تو خونه ۲٠٠متری گریه کنم تا خونه ۵٠ ...

حالا من برعکس شمان ..میگم تو چادر کنار خیابون باشم ولی شاد باشه دلم 

دوستان برای ازدواج خوبم واسم دعا کنید 🙏🙏🙏همسنای من همشون ازدواج کردن بچه بزرگ دارن .من خجالت میکشم پیش کسی برم و سنمو ب رخم بکشن یا حرفی از ازدواج بزنن ..خدایا تورو قسم میدم ب ابروی حضرت زهرا خودتت امسال ی بخت خوب نصیبم کن تا بدونن منم خدایی دارم 😭😭😭خدایااا کم اوردم دیگ‌ قلبم جای واسه زخم زبون نداره 💔💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حتی خوشبختی رو با رفاه اشتباه گرفتید...

شما ی چک ۱۰۰ ملیونی دارید حالا برفرض الان یکی بده بهتون پولو سه ماه دیگ ازت بپرسن خوشبختی میگی آره چون سه ماه پیش ۱۰۰ ملیون رسید دستم؟؟؟ نهههه قطعااا نه 

تبدیل گردن خونه اجاره ای ب ی آپارتمان ۲۰۰ متری اولش لذت بخشه بعدش عادیههه :/ 

حاضرم غمگین باشم داخل یک خونه شیک و یک ماشین شیک و یک عالمه پول تا غمگین باشم داخل یک عالمه قرض و بد ...

پول داشته باشم میتونم برم پیش بهترین متخصص روانشناسی و تراپی انجام بدم اینجوری هر چی مشکل روحی دارم هم حل میشه نه اینکه الان با هزار تا فوبیا و تروما بخاطر نداشتن پوله کافی پامو دو بارم توی مطب روانشناس نزاشتم، چون با کارت کشیدن یه درد دیگه بهم اضافه میشه

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
2731

عزیزم آدمای هم لول خودت رو پیدا کن و زندگی راحت و اروم و شادی آورتو بساز آدم زندگی فقط پارتنر نمیتونه باشه دوست یا حتی اشنا یا حتی همسایه م گاهی میتونه ی ادم مفید باشه تو زندگیت توی جمعای شلوغ بیشتر قراربگیر باشگاه برو و دورهمی بگیر و خوشبگذرون زیاد اعتماد نکن ولی دورتم دیگ خالی نکن اصل زندگیم همینه انسان در کل همیشه تنهاس تنها میاد تنها میره نباید از کسی انتظار داشته باشی ولی اینکه دورت شلوغ باشه یا خلوت انتخاب خودته 

حتی خوشبختی رو با رفاه اشتباه گرفتید... شما ی چک ۱۰۰ ملیونی دارید حالا برفرض الان یکی بده بهتون پولو ...

تا باشه ازین عادی شدن ها

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
2740

ببخشید متنت رو نخوندم چون سوالت خیلی وقته که پاسخ داده شده، ولی خیلیا اصرار دارن که هنوزم باور نکنن گول خوردیم اینهمه سال

⛔⛔اگه زیر۲۰ سال هستی تو تاپیک من نیا،نظر نده و ریپلایم نکن به هیچ عنوان..ممنون که احترام خودتو نگه میداری⛔⛔