2737
2739
عنوان

سرزبون دارا بیاین😁😁

86 بازدید | 9 پست

بچه ها فردا روز معلمه منم با مشاورم جلسه دارم باید برم پیشش ۸ امم روز معلم بود من فراموش کردم تبریک بگم

بنظرتون فردا تبریک بگم زشته؟چطوری تبریک بگم‌چی‌بگم

خیلی برام زحمت کشیده ناراحتم یادم رفت تبریک بگم🥲

مشاور تحصیلیم هستن و اقاهم هستن یچی‌بگین محترمانه و قشنگ باشه بهش بگم خیلی برام زحمت کشیده واقعا

امضا بلد نبودم اثر انگشت زدم🙄😒دستم به دامنت لایک نکن لااایک نکنننننننن😡کاربری دست ۳ نفره تاپیکارو دیدین تعجب نکنید☺😂

میتونی ی گل ببری و تبریک بگی 

من شنیدم فرداست روز معلم 

تصمیم گرفتم هدف و انرژی مثبت بدم به زندگیم و به شما هم منتقل کنم، امروز ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ ، منتظر ی اتفاق خوب هستم امیدوارم هرچی زودتر بشه،لطفا ی صلوات برام بفرست تا اون خبری که منتظرشم تا پایان سال بهم برسه🥰چالش جدید شروع کردم برا ترک ی عادت بد از همین امروز ۲۴ ام بهمن :)) 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اصلا اشاره نکن فقط بگو روزتون مبارک واقعا شما تو این مدرسه خیلی زحمت میکشین ازین حرفا

ت مدرسه نیست ک

امضا بلد نبودم اثر انگشت زدم🙄😒دستم به دامنت لایک نکن لااایک نکنننننننن😡کاربری دست ۳ نفره تاپیکارو دیدین تعجب نکنید☺😂
حاجی پس منم به معلمم که مرده (پسره۲۲ سالشه)تبریک بگم روز معلمو خو اخه تبریک بگم به یه منظور دیگه بر ...

بنظرم اینو حضوری تبریک بگی اشکاال نداشته باشه ک

2740