2733
2734
عنوان

معذرت میخوام اینو میپرسم کسی تجربه داره.ببخشید

| مشاهده متن کامل بحث + 801 بازدید | 25 پست

من  از عطاری دمنوش گل پنیرک و چهار تخم گرفتم الان خوبم وپیشونی صورت با سشوار گرم کردم بخور آب جوش خوببم

ضرب المثال.🤩خدا آتش را به آدم اعطا کرد.انسان آن را با آب خاموش کرد.🤔  خدا عشق را به آدم داد.💝 انسان آن را با ازدواج خاموش کرد..🤔🤔🤔🤓💞💞💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بخور چی؟؟  یعنی بریزم تو ابجوش

بخور پیاز هم خوبه 

یه پیاز درشت رو حلقه کن توی آب 

خیلی دوست دارم بدونم اونایی که سلام رو «س» و جواب رو «ج» می نویسن ، با این صرفه جویی در زمان به کجا رسیدن ؟         / لطفا واسه سلامتی همه نی نی ها و پسر من یه صلوات بفرستین😍❤️
2731

نکنیا زنجبیل و ابلیمو بنظرت نمیسوزونه؟؟

با سرم شست و شو بشور 

بخور اویشن بده

دمنوش اویشن دمنوش پونه بخور

به توکل نام اعظمت...خدایاااا شکرت که فندق و گردو و بادوم رو به من هدیه کردی .....عاشقتمممم خدااااااخدااایاااا

بابای من از قدیما سینوزیت شدید داشت 

یه دکتر طب سنتی بهش گفت شبا قبل خواب با پونه و آویشن بخور بگی حدود ۱۰ دقیقه بعدش یه پودر هست به اسم اَنفیه 

اونو یکم جلو بینی بگیره تا عطسه کنه 

چهل روز این کارو کرد سینوزیتش خیلی کمتر شد 

ولی گفته بود بعد از بخور خیلی حواست باشه کوچکترین هوا نباید به سر بخوره چون بدتر میشه آخر شب موقع خواب این کارو کنه

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔