2733
2734
دوقطبی نیستما😂 هفته دیگه پریود میشم شاید برا اونه

اره براهمونه👌

با امضای من مشکل دارید هی حذف میکنید؟!😒با اون سایتتون اه😐 فقط اومدم بگم راه چاره واسه شپش قطره کیمیا هست سوال داشتید  تو یکی از تاپیکام بپرسید❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من که پریودم کم مونده با بخاری هم دعوا کنم زنگ‌زدم سوهرم میگم تو نمیگی هوا گرم شده اینا رو جمع کنم گفت چشم سر کارم آمدم حرف میزنیم🤣

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت
https://imgurl.ir/viewer.php?file=d92874_Reza_Malekzadeh_-_Aram_Aram.mp3 اینو گوش کن چقد آرامش ...

شکست عشقی ام نخوردم بگم ولی

منم دارم گوشش میدم

نشناختی؟همون لیدی سابقم:>مگر در کنار زمزم وحشت از روز تشنگی،خود عطشی بی علاج نیست!🐳🪸
2731
🥲🥲🥲دلم بیرون میخواد  کسی نیست باهاش برم بیرون

منم دلم میخواد به صورت ناشناس و تنهایی برم🙃کاش زمستون بود کلاه هودی رو میپوشیدم میرفتم ولی الان دوس ندارم🧘‍♀️حتی عینک دودی و کلاهم نمیشه چون غروبه🥺

روبی ام!🍭یه کراکن!...هیولای دریای اسکاندیناوی=kraken🪅😐:)یک عدد عاشق کتاب و رنگمیشه ۱۰ تا تاپیک اولی که تو سایت ایجاد کردمو فول لایک کنی:))؟؟؟

بیخیال گریه کردن مگه ادم چقدر زندگی میکنه. بزن یه آهنگ شاد پاشو دوباره برقص بدون گریه کردن  راحت باش

مبارزه انسان را داغ می‌کند                                      تجربه انسان را پخته!                                          هرداغی روزی سرد می‌شود.                                    اما هیج پختی ای دیگر  خام نمی‌شود!
شکست عشقی ام نخوردم بگم ولی منم دارم گوشش میدم

🙃🧘‍♀️

روبی ام!🍭یه کراکن!...هیولای دریای اسکاندیناوی=kraken🪅😐:)یک عدد عاشق کتاب و رنگمیشه ۱۰ تا تاپیک اولی که تو سایت ایجاد کردمو فول لایک کنی:))؟؟؟
نمیتونم دیکه انرژی ندارم تموم شد😂

😂پس گریه هم نکن برو یه سریال کمدی ببین یه چیزی بخور

مبارزه انسان را داغ می‌کند                                      تجربه انسان را پخته!                                          هرداغی روزی سرد می‌شود.                                    اما هیج پختی ای دیگر  خام نمی‌شود!
2706