2733
2739

دنیا روی زیبایی زنا میچرخه اگر زیبا نیستید اندام خوبی ندارید قید رابطه عاطفی ایده آل رو بزنید یا به آدمای خیلی معمولی و سطح پایین رضایت بدید. 

واقعا چهل کیلویی؟خیر دیگه نپرسید
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
ایدئولوژیت خوب نیست روحیه بقیه ام خراب نکن

جملتو اصلاح میکنم

نگرش نه ایدئولوژی... معناشون زمین تا آسمون فرق داره. نگرش هم نیست درواقع واقعیته. 

چی شده عزیزم؟ من نمیشناسمت میدونین از کجا یهو الان اومدم اینجا؟یه پستی داشتم میخوندم از چله حق شناس شما نوشته بودید اگه ال کنی بل کنی از خونه نری بیرون اهنگ گوش نکنی خلاصه باید خیلی مراقب باشی تا جواب بده! اگر بکنی میشه اومدم درخواست دوستی دادم همون موقع این تاپیک رو گذاشتی؟ چی شده؟ 🥺من اومده بودم یه چیزی بگی دلم اروم بشه

قیافه و هیکل معمولی دارم ولی خاص ترین و سالمترین رابطه عاطفی رو دارم یه مرد بی نظیر تکرار نشدنی 

اون مردی که فقققققط برای هیکل و قیافه اینجور که شما تاکید دارید روش، سراغ آدم میاد، هیچوقت یه رابطه عاطفی ایده آل برات نمی‌سازه

من که اهل عشق و عاشقی نبودم اما تو از کنارم رد شدی و جانم به دکمه پیراهنت گیر کرد.... 
2738
جملتو اصلاح میکنم نگرش نه ایدئولوژی... معناشون زمین تا آسمون فرق داره. نگرش هم نیست درواقع واقعیته. ...

بسم الله هم خودت اصلاح میکنی هم میگی باکلمه جمله من معناش فرق میکنه  وات د فاز   

بی شک باران زیباترین نعمت خداست*(برگشته ازتعلیقی)
جانت سلامت من حرفامو زدما …خودت خوبی؟ اون حاجتی ک با چله گرفتی الان ناراحتت کرده؟…هیچی یه حاجت دارم ...

ببخشید اصلا با دقت کامنتارو نمیخونم،خستم تو مسیر خونه هستم حالم زیاد خوب نیست

حاجت گرفتم ولی موقتی بود عزیزم بعد چندسال حاجتم دود شد رفت هوا. نمیدونم شاید نگه داشتن حاجتم مهارت میخواست که من نداشتم. 

اصلا موافق نیستم

چهره ی کاملا معمولی دارم

ولی به جرأت میتونم بگم هر مردی ک اراده کنمو میتونم جذب کنم

کراش ترین پسر دانشگاه ک یه عاااالمه از من سرتر بود ، بهم ابراز عشق کرد

پس خیلی چیزای مهمتر از زیبایی چهره و اندام هست

هر چند اگه اونا هم باشن ده هیچ جلو میفتی ولی اگه نباشن بازم میشه جذاب بود

آرزو میکُنم حالِت مثـِ ذاتِت باشه😊
2706