2733
2734
عنوان

شما باشید یه جوری نمیشید برای این خاستگار

| مشاهده متن کامل بحث + 2127 بازدید | 123 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
طرف‌مرده ازاری ب زندگیت نمیزنه ولی نگاه ب خونه و پولش نکن حتتتتما برو بیا تا خوب اشنا شی باهاش وارد ...

درست میگی ولی یه جوری گفت عاشقش بوده چندسال سرخاکش گریه میکرده نمیخاسته ازدواج کنه.دلم  یه جوری شد

عزیزم یعنی  فراموشش نکرده  ونمیکنه درسته؟  قبول کنم الان باهاش  یه جلسه دیگه صحب ...

عزیزم ما معمولا عشق دوم همسرامونیم 😔 

اما خب عشق مرده بهتر از عشق زندست 

من عشق اول شوهرم زندست و مدام جلو چشمامه💔

من و این حال خرابم ، تو و این خنده ی بیخود😏
میگن مردا خیلی عشق   اولشون رو میخاستن. همش میگم نکنه منو اونقدر نخاد🫠

ن اتفاقا ..همه چی رو میخواد با تو تجربه کنه ..و تلاش میکنه ک تورو حداقل راضی نگه دار و از دست نده ...جواب باه رو بده ب مبارکی 🤩🌹❤

سلام دوستای خوبم .شما ک داری امضای بنده رو میخونی میشه ازت خواهش کنم‌😥برای خوشبختیم برام صلوات بفرستی انشالله ک صد برابرش ب زندگی خودتت برگرده ....خدایاااا تنها امیدم تویی میدونم ک نا امید از درگاهت برنمیگردم ب وقتش جوابو خواهی داد 😊

همه ی آدم ها تو زندگیشون یکی رو دوست داشتن

حالا یا از دور یا از نزدیک تو زندگیشون داشتنش

شایدم بیشتر از یه نفر

اما اینکه یه نفر عاشق و دلباخته ی یه نفر باشه در این حد به شخصه برای من پذیرفته شده نیست

چون این عشقا هیچوقت فراموش نمیشن هیچوقت

من حس میکنم تو ذهن طرف دائم تمام رفتار و حرکاتت مقایسه میشه

این کاربری دست دو نفره✌🏼

دختر یکی از فامیلای ما هم ازدواج کرد و شوهرشم خیلی دوست داشت ولی شوهرش فوت کرد و بعدش میگفت ازدواج نمیکنم ولی ادم به یه همدم احتیاج داره دوباره ازدواج کرد و بچه دار هم شد..‌‌ 

باید قبول کنی اون شخص هیچوقت از ذهنش نمیره و شاید گاهی وقتها در موردشش صحبت کنه 

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲

همه میگن مادر صادقی داشته ولی من نظرم اینه ک این صداقت نیست این بیشعور بودنه من باشم قبول نمیکنم ن چون یکی دیگه رو دوست داشته شوهر من قبلأ زن داشته قبل زنشم کس دیگه ای رو دوست داشته اصلأ مهم نیست واسم ولی خیییلی بدم میاد ک مادرشم راجب زن سابق شوهرم حرف بزنه

الان دوس دختردارن اگه مردخوبیه متعهد وفادار کاری نونش حلاله قبول کن

ابجیش  گفت داداشم  اگه وفادار نبود اینقدر پای  اون عشقش گریه نمی‌کرد تعریفش رو بقیه شنیدم میگفتن خوبه. واینکه امروز کلا جوابشون ندادم معرف گفت رد نکن ببینش یه بار حضوری 

چه مادر بی فکری چرا همچین چیزیو گفت.میتونست بگه موقعیتش پیش نیومد شخص ایده آلشو پیدا نکرد

احتمالا انقدر این عشق شدت داشته که توی تحقیق لو میرفته که خودشون رک گفتن

این کاربری دست دو نفره✌🏼
2706