2752
2734
عنوان

چرا من مقصر شدم🙂

176 بازدید | 27 پست

سلام 

چند وقت پیش فهمیدم خواهرم به شوهرم پیام داده(همسرم بهم گفت)عکس براش فرستاده بود و کلا حرفهای چرت و پرت زده بود که من واقعا روم نمیشه بگم وقتی بهش گفتم افتاد به گریه و التماس و معذرت خواهی که دیوونه شدم و از اینا منم گذشتم و چیزی نگفتم ولی دیگه دلم نمیخاد باهاش حرف بزنم دیگه همه فهمیدن یه مشکلی بین ما هست که رابطمون اینجوری شده این خواهرمم مثلاً به داداشم زنگ زده که تو برو واسطه شو مریم باهام حرف بزنه ولی من قبول نکردم حالا همه منو مقصر میدونن همه باهام بد شدن که تو باعث شدی مهسا(خواهرم)افسرده بشه دلمم نمیخاد آبروش و ببرم ولی دلمم میسوزه که کاری نکردم و انقد باید سر کوفت بخورم

فقط 19 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اخرالزمان شده

مادری هستم ازتبارلرستان😍خداوندلایقم دونست بهم یه همسرمهربون دوتافرشته پاک داد❤️توی خونمون هوا خوبه چون تو هوامونوداری#الله🙏کاربری قبلیم الکی الکی تعلیق شد هرکاری هم کردم باز نشد😭😭😭خیلی بی رحمیه من هیچ کاری بحثی حرفی نزده بودم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
تو  خانواده بگو چی شده بزار بدونن

مامانم سکته می‌کنه بفهمه میترسم میگم به یه نفر هم بگم شاید به گوش مامانم برسه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اهمیت نده  و هرکسی چیزی گفت بگو از هیچی خبر ندارید و کاملا مسئله شخصیه لطفا دخالت نکنید

کاش همه مثل شما فکر میکردن باورت میشه زنداداشم یه جوری باهام رفتار میکنه انگار آدم کشتم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدای من باور نمیشه من خودم دامادمون رو عین برادرم میدونم واقعا چطوری تونسته

نمی‌دونم واقعا درکش نمیکنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش همه مثل شما فکر میکردن باورت میشه زنداداشم یه جوری باهام رفتار میکنه انگار آدم کشتم

اصلا به زنداداشت چه 

مسئله درون خانوادگیه 😂

توکه داری امضام و میخونی لطفا برا کنکورم دعا کن قشنگممم:)))❤️
2706