2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@آنه_دختری_در_پاریس     بفرما    

جوننننننننننننن 

هوتن منو تگ کردی  

موهایمان در جوانی سفید شد گفتند "ارثی" است راست میگفتند! ما"وارثان اضطراب تاریخ بودیم" ( با افرادی که شخصیت پایین دارند همکلام نمیشم)
الان باید چیکار کنم دقیقا؟  چی بفرستم؟ 😂😂

میتونی یه تبریک خشک و خالی بدی😒

ولی میدونم داری از حسودی میمیری داداشم تورو نگرفته 😎

فقط 16 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود. 🙂🙃
2731
برو تو پروفایل آنه در پاریس ببین اسم منو نوشته جز بچه هاش آوج آسمان کوشو زیر 1 سال😂😂😂😂

عخش مامان

نوفووووس مامان 

موهایمان در جوانی سفید شد گفتند "ارثی" است راست میگفتند! ما"وارثان اضطراب تاریخ بودیم" ( با افرادی که شخصیت پایین دارند همکلام نمیشم)
برو تو پروفایل آنه در پاریس ببین اسم منو نوشته جز بچه هاش آوج آسمان کوشو زیر 1 سال😂😂😂😂

من دیدم صب

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جون آنه جون     عه دو تا آنه در یک تاپیک یکی در مزرعه یکی در پاریس    

اون مونده روستا 

من در عالم هپروت در پاریسم  

میتونی یه تبریک خشک و خالی بدی😒 ولی میدونم داری از حسودی میمیری داداشم تورو نگرفته 😎

اینو نگا

من زن هوتن هستم داداشتو میخوام چیکار با اون دندوناش😂😂🤣🤣

هوتن_جنتلمن_من# 😎

تبریک میگم به @آنه_دختری_در_پاریس   😂😂😘😘

💙هوتنِ من 👈🏻هوژینِ من❤
اینو نگا من زن هوتن هستم داداشتو میخوام چیکار با اون دندوناش😂😂🤣🤣 هوتن_جنتلمن_من# 😎 تبر ...

دندونای داداش منو مسخره میکنی😳

انه ببین شوشو تو مسخره کرد😔

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اینو نگا من زن هوتن هستم داداشتو میخوام چیکار با اون دندوناش😂😂🤣🤣 هوتن_جنتلمن_من# 😎 تبر ...

ممنونم منم قاطی مرغای کلاغ باز شدم  

شوشو ام ناخفوسمههههههههههههههههههههههههه 

شوش منهههههههههههههههه 

2706