2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ازهمون اول خودش مریض بود و سرماخورده بود 

منم نا رقتیم ماسک زدم

مادرشوهرم برگشت گفت مریضی ک ماسگ زدی گفتم نه مامان شما انگاز سرماخوردی بیحالی زدم مریضی توخونه نچرخه اونم یه نگاخ کرد چیزی نگفت 

تا اخری ک یودیم چپ چپ نگاه میکرد

حالا دیشب زنگ زده به شوهرم کخ زنت وقتی مریضه نیاین اینجا 

شوهرم میگه مریض یودی چرا نگفتی که حالا مامانم ازت گرفته 

بهش گقتم من کخ مریض نیستم تازه اگر مریضم بودم همون اول ماسک زدم 

حالا میگه نه تو مامانمو مریض کردی چندروز دیگه تولدشه کیک دزست کن بریم اونجا ازش معذرت خواهی کن 

اخه واسه کاری ک دشت من نبوده چرا معذرت بخوام؟؟؟؟ 

وا چرا نگفتی چون مادرت مریض بود ماسک زدم که نگیرم خانوم بهش بر خورده خبرا رو برعکس بهت رسونده😏اگرم رفتی پیش شوهرت بگو مامان جون شما مریض بودی ماسک زدم نگیرم مث اینکه ناراحت شدی دفعه ی دیگ بگو بیام ماچم کنی تا حتما بیماریتو بهم منتقل کنی خیالت راحت شه

ههخ سعی کن خیلی کمتربری خونشون همین بهانه خوبه بگو حس میکنم یکم مریضم برم ممکنه کسی ازم مریضی بگیره اگه گفت تو که علایم مریضی نداری بگو اونسری هم علایم مریضی نداشتم گفتین مادرت ازمن مریضی گرفته

خدایا شکرت به خاطر بچه های سالم وعاقل وزیبا وباهوش وصالح من
وا چرا نگفتی چون مادرت مریض بود ماسک زدم که نگیرم خانوم بهش بر خورده خبرا رو برعکس بهت رسونده😏اگرم ...

دقیقااااااا همثن موقع ناراحت شد ولی احه کاربدی نکردم که 

حالا چیکارکنم دزست کنم بنظرن؟ 

دقیقااااااا همثن موقع ناراحت شد ولی احه کاربدی نکردم که  حالا چیکارکنم دزست کنم بنظرن؟

اگ شوهرت شر راه نمیندازه درست نکن اما اگه ممکنه دعواتون شه درست کن منتم بذار سر شوهرت بگو با اینکه ناراحت شده از اینکه نتونسته منو مریض کنه بخاطر تو پختم کیکو