2733
2739

هرچی تو اینترنت خوندم نوشته بود هر کس فقط صاحب یک سوم اموالشه و اگه بیشتر وصیت کنه باید وراث تایید کنن 

راهی هست بشه قانونو دور زد ؟ 

من واقعا از این دوتا متنفرم ریدن تو زندگیم حسود و بدذات بودن و فقط ناراحتم کردن شوهر و بچه ای هم ندارم که به اونا برسه همش مستقیم میرسه به برادر و خواهر لاشخورم . چه کار کنم ؟ 

وقف کن 

فقط در حد نیاز نگه دار

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

یه مقدارشو همین الان وقف کن 

من فقط جواب استارتر رو میدم و تویی که منو ریپلای میکنی و با نظرم مخالفی بهت میگن قاشق نشسته من تعهدی ندارم به تو فضول جواب پس بدم  خداروشکر تفتیش عقاید ممنوعه قرار نیست بابت دادن نظر متفاوت مواخذه بشم ......Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲
2740

چندروز پیش تی وی میدیدم یه خانواده چون بچه اشون فوت کرده بود هر چی داشتن ساختمون ساختن برای همراهان بیماران سرطانی که جایی برای موندن نداشتن به نظرم بهترین کار بود کلی دعا پشتش بود

شما هم یه همچین کار خیری کن فقط در حد نیاز نگه دار

چندروز پیش تی وی میدیدم یه خانواده چون بچه اشون فوت کرده بود هر چی داشتن ساختمون ساختن برای همراهان ...

یا میتونی وکالت بدی به خیریه معتبر که این وکالت تا زمان زنده بودنتون با خودتون هست بعد از فوت برای خیریه است

نظری درمورد روابطتون ندارم ولی فقط در صورتی به کسی چیزی نمیرسه که ارثی وجود نداشته باشه. یعنی اموالتو ببخشی یا بزنی به نام دیگران.

هر صدقه‌ای که برای مرده داده می‌شود، فرشته‌ای آن را می‌گیرد. در طبقی از نور می‌گذارد. بر لب قبر می‌ایستد. با صدای بلند می‌گوید: ای اهل قبور، درود بر شما، بگیرید این هدیه را که بستگان تان برای شما فرستاده‌اند. رسول اکرم (ص)
2706