2752
2734
عنوان

تازه فهمیدم زن داشته حالم از خودم بهم میخوره

| مشاهده متن کامل بحث + 1127 بازدید | 48 پست

چطوری تا الان زنش نفهمیده؟

ولش کن دیگه از این به بعد از این کارا نکن به هیچکس اعتماد نکن اگه تو خونش یه بلایی سرت میومد به نظرت خانوادت نابود نمیشدن؟

ما یه فامیل دور داشتیم زنه متأهل بود با یه مرد متأهل رفته بود بیرون تصادف کردن همه فهمیدن جریان چیه و انگار دوتا گربه رو بردن خاک کردن اومدن

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیچوقت گوشیش نبود پیشم نمیدونم میرفتم گوشیش نمیدونم کجا میزاشت

😑😑😑😑واو

خطاب به اون کاربر های علافی که بی دلیل ریپ میزنن بحث می کنند باید عرض کنم من مثل شما بیکار نیستم  ؛ دلیلی نمیشه با آدم بی تربیت و علافی که روحش با بحث کردن با آدمایی که نمی‌شناسه ارضا میشه ؛ بحث کنم 😅👌سطح و لول فرهنگی آدما متفاوته؛ قرار نیست همه با ادب باشند
خونشون یه سال میرفتی بعد نفهمیدی زن داره؟ مگه داریم؟ مگه میشه؟

نمبدونم که همونه یانه چند بارم یه پسر بچه کنارش بیرون دیدم گفتم شاید فامیلشونه 

فک میکنم شاید زن داشته طلاق داده نمیدونم بخدا

2731
اگر میدونی به تو ربط نداره و شما نمیدونستی دیگه چرا میخوای خودتو بکشی یه رابطه ای داشتین تمام شده&nb ...

سنشو نمیپرسیدم چون ازم بزرگتر بود میدونستم خجالت میکشه کاریم نکردیم دوست بودیم فقط 

تو هیچ گناهی نداری خبر نداشتی خب اون آشغال گناهکاره و لایق مرگ و تنبیه  اصلا خودتو سرزنش نکن ...

بخدا دوست دارم خفش کنم اگه اون باشه چند بار بیرون دیدم یه بچه کنارشه گفتم شاید فامیلشه حس میکنم اگه زنم داشته طلاق گرفته چون مگ میشه من اون خونه برم نشونه ای نباشه

میدونستم ازم بزرگتره میپرسیدم خجالت میکشید من فک میکردم نهایت ۶یا۷سال بزرگتره نمیدونستم اانقد بزرگه

اشکال نداره گذشته 

ولی اگه کات کردید مال چن وقت پیشه ؟ که هنوز پیگیر باشه 

شاید اونی که دیدن اون نبوده

خطاب به اون کاربر های علافی که بی دلیل ریپ میزنن بحث می کنند باید عرض کنم من مثل شما بیکار نیستم  ؛ دلیلی نمیشه با آدم بی تربیت و علافی که روحش با بحث کردن با آدمایی که نمی‌شناسه ارضا میشه ؛ بحث کنم 😅👌سطح و لول فرهنگی آدما متفاوته؛ قرار نیست همه با ادب باشند
بخدا از خودم بدم میاد من ادم بدی نیستم بخدا😭😭😭

عیب نداره عزیزم به هیچ کس اعتماد نکن چند سالته خداروشکر حالا اتفاقی نیفتاده ولی این از من به شما نصیحت هیچ وقت حتی با دایی یا عموت تنها نمون جه برسه به یه غریبه زمونه بدی شده

2706