2733
2739
عنوان

الان دوستم منو پياده كرد گفت برو

| مشاهده متن کامل بحث + 558 بازدید | 32 پست
شرایط همسایه ها و خودت چه ربطی به دیروز و زود اومدن دوستت دارن ؟🤔

اصلا با دقت نخوندی

میگفت بیا وایسا دم در اومدی دم در بگو تا من بیام !!

انگار من نوکرشم

ولی خودش میگفت هروقت رسیدی در خونمون بعد بگو بیام بیرون

آره چطور اون به من میگفت رسیدی بگو بعدم من کلا موقعیتم جوری نیست بخوام بمونم دم در هم از همسایه هم ...

کارش زشته کلا مثلا چی میشه زودتر که میرسی دعوتت کنه خونه تا حاضر میشه باهم برین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
نفهمیدم  دیر رفتی منتظر مونده ؟؟؟ خب ناراحت شده باید زنگ زد بهش میگفتی ده دقیقه طول میکشه اوم ...

نه میگم من گفتم ۲ بیا ۲ و خورده ای گفت دارم میام

بعد ۲:۱۵ گفت رسیدم بیا پایین منم گفتم یه چنددقیقه دیگه میام گفت من میرم تو اومدی پایین بگو

2740

اسی چندسالته   

سطحت اوردی پایین تر یعنی چی؟همسایه اینا وچیا ؟؟

چیزی نفهمیدم ولی دوستت که خودش ماشین داره وخودش اومده دنبالت پس فکر نمیکنی کمی سطحاتون جابجا شده .فرزندم الان موقه امتحانات برو سردرس ومشقت روانشاءنویسیت هم بیشتر کارکن 

اسی چندسالته     سطحت اوردی پایین تر یعنی چی؟همسایه اینا وچیا ؟؟ چیزی نفهمیدم ولی دوستت ...

متاسفم برا طرز فكرت و آي كيوت كه اصلا نفهميدي چي شد

من خودم ماشين دارم و وقتي ميرم دنبالش ميگه بايد بياي وايسي تا بيام بيرون اون ماشين نداره مال خونوادس

اصلا من بحث ماشينم نكردم تو چته حسود

بعدم تو اصلا ميدوني من چندسالمه و تحصيلاتم چيه و شغلم چيه؟! تو هم برو جواب قضاوتتو بده

نه ربطي به دقت نداره واقعا نفهمن مثلا همين مورد آخر🤣🤣

به هر حال من که متوجه شدم منظورت رو ،من خودمم همچین دوستایی داشتم اما برای همیشه کنارشون گذاشتم چون خیلی رو مخم بودن و منم حوصلشونو نداشتم 

2706