2737
2739

میشه بگین شما دوران بارداریتون تغذیتون چیجوری بوده ؟ مثلاً هرروز حتماً شیر، میوه، سبزیجات و ... میخوردین؟ آب چه قدر میخوردین؟ نهارو شامتون چی بود ؟ میان وعده هم داشتین .... خلاصه بگین همه چیزو دیگه :)

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

میوه زیاد میخوردم شیر اصلا نخوردم اجیل هر روز میخوردم زیاد دنبال غذا نبود بیشتر میوه و سبزیجات و ترشی چای اصلا نخوردم دوغ و اب زیاد میخوردم 

زندگی منشوری است در حرکت دوار ، منشوری که پرتو پر شکوه خلقت با رنگهای بدیع و دلفریبش انرا دوست داشتنی، خیال انگیز و پرشور ساخته است.
میوه زیاد میخوردم شیر اصلا نخوردم اجیل هر روز میخوردم زیاد دنبال غذا نبود بیشتر میوه و سبزیجات و ترش ...

یعنی هرروز میوه خوردی؟ معمولاً چندتا؟ ترشی مثلاً آب لیمو بده؟

2738

من روزی یه وعده فقط ناهار بعضی وقتا شام هم میخورم 

اصلا اشتها ندارم دکترم کلی ویتامین هم بهم داد 

ویتامینای بدنم و آهنم خیلی پایین بود😩

ولی اصلا رو اشتهام تاثیر نداشت😕

دلتنگ که میشوی دیگر انتظار معنا ندارد . یک نگاه کمی نامهربان ، یک واژه ی کمی دور از انتظار ، یک لحظه فاصله ، میشکند بغضت را ...
میوه زیاد میخوردم شیر اصلا نخوردم اجیل هر روز میخوردم زیاد دنبال غذا نبود بیشتر میوه و سبزیجات و ترش ...

آجیل دقیقاً چیا میخوردی؟ و معمولاً درروز چه قد؟

من جنینم کم وزن بود هر روز از گوشت کبابی و قارچ کبابی و کنسرو گوشت و عدسی حتما میخوردم عالی بودن جنینم وزن گرفت اما خودم اضافه وزن نداشتم

تکرار همه چیز در این دنیا ملال آور است.امایاد تو مانند نفس تضمین زندگیست..
من جنینم کم وزن بود هر روز از گوشت کبابی و قارچ کبابی و کنسرو گوشت و عدسی حتما میخوردم عالی بودن جنی ...

گوشت کبابی یعنی خودت کباب میکردی رو منقل؟ میترسم از بیرون بگیرم

2706