2733
2734
عنوان

شکایت از اتلیه

271 بازدید | 29 پست

من ۳ ماهه عروسی کردم پول اتلیه رو کاما پرداخت کردیم ۷ تومن هم پول آلبوم دادیم ولی الان میگ ک فقط فایل هایی رو میدم که آلبوم کردین برای بقیه عکس ها ۵ تومن پول میخاد 

من میتونم شکایت کنم یا واقعا فایل عکسا هزینه داره؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

این بلا سر منم اومد چن سال پیش،موقع قرارداد گف میشه ۷۰۰هزار من ۳۰۰تومن دادم بعد شب عروسی هم اومد ک پول بده،باز ۲۰۰دادم و گفتم ۲۰۰دیگ موقع تحویل گفت باشه،برا تحویل ک رفتم دیدم فیلم خام رو ریخته تو فلش،چقد گریه کردم هرجا هستی خیر نبینی مارمولک،دیگ زنگ زدم و دعوا کردم باهاش،گف ن کجا با ۷۰۰تومن آلبوم میدن دیگ تهش با یک ملیون و پنجاه ازش گرفتم اون میخواست یک و نیم بگیره ولی ندادم،وای یادم اومد ک چقد حرص خوردم،شگرد شونه این لعنتیا 

2740
قبلش باید توضیح بده بهت ک هزینه کلی اینقد میشه وقتی نگفته تو از کجا باید بدونی؟!!!مقصر خودشونن ک درس ...

میشه به اتحادیه شکایت کنیم؟؟؟؟چون نگفته به ما فقط گف بعد عروسی حرف میزنیم

اخه از اولش به ما هیچی نگف گف بعدا حرف می‌زنیم 

ببین هزینه فلش رو جدا میگی ه ازت،هزینه سی دی ک فیلم خام رو می‌ریزه روش جدا میگیره،هزینه چاپ عکس از فک و فامیل رو بخوای جدا میگیره،هزینه آلبوم جدا میگیره،کلا سر آدم کلاه میزارن اینجوری بگم بهت

2706