2733
2739
عنوان

به نظرتون کنسل کنم مشاوره رو؟

60 بازدید | 2 پست

من مشاور گرفتم واسه کنکورم (رشته هنر)

بعد اولش گفت ماهی 250 خودشم نصف نصف بده

بعدش گفت دو هفته یکبار 150 بده که جمعا میشه 300

حالا این به کنار...

کنکوریا میدونن تو برنامه ی درسی مهمترین قسمت مرور درسه

در حالی که این اصلا مرور نمیذاره

واسه ترمیم برنامه ای نمیذاره و همش میگه حتما بخونید و مهم بدونیدش

من خودم بهتر میتونم برنامه ریزی کنم

تازهههه مشاورم از من کوچیکتره😂

خب من چیکار کنم؟

به نظرتون کنسل کنم؟

یا دیگه از خیر پونصد و خورده ای بگذرم؟

ولی نمیخوام به خونوادم بگم که کنسل میکنم

به قول مهران مدیری هر وقت خواستی راجع به کسی قضاوتی کنی دوتا سوال از خودت بپرس:کجای زندگیمه؟کجای زندگیشم؟...یه کراش دارم که نمیتونم مخشو بزنم و تو اینجا خیلی راجع بهش حرف میزنم😂انقدر میگم میگم تا بیاد به غلامی دم خونمون😎(خب تو پرانتز باید بگم که زهی خیال باطل،فهمیدم رل داره،لیاقت محبت و عشق خالص منو نداشت     )(یه پرانتز دیگه باز میکنم و باید بگم کات کرده💃) به معجزه معتقدم😍🌱 یه خردادی مودی  سعی میکنم در لحظه زندگی کنم🧘🏻‍♀️ چون زندگی واقعا مسیره و مقصد مشخصی نداره💃اگه بگی خرکی ترین اشتباه زندگیم چی بوده؟ میگم انتخاب تجربی تو دبیرستان🤨 به خاطر همین پرونده ی کنکور تجربی و بعد دو کنکور میبندم و میرم سراغ بیدار کردن کودک درونم و برنامه هایی که تو کودکی واسه آیندم داشتم👩🏻‍🎓🌱📷📚🎼❤️

اره وقتی وظیفش درست انجام نمیده دلیلی به ادامه نیست

این دو سه ماه ریسک نکن ک بهونه ای برا خودت تو ذهنت نمونه ی مشاور خوب و کاردرست ک رضایت بالایی داشته باشه جایگزین کن 

موفق باشی 🌟

#ملی گرا❤️🤍💚/بمیری به نام ، نمانی به ننگ /🕊🔜 /اثر ظلم محال است به ظالم نرسد/پیش از آنکه تشخیص دهید دچار افسردگی ، هستید یا اعتماد به نفس پایینی دارید ؛ اطمینان حاصل کنید که توسط ، یک مشت عوضی محاصره نشده اید !!  زیگموند فروید  ازت متنفرن چون مدام دارن مخفیانه باهات رقابت میکنن و بت میبازن  به کسانی که به شما حسادت میکنند ؛ احترام بگذارید ، چون تنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند که برتر از انها هستید  ترجیح میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل ...!! من گر نیکم و گر بد تو برو خود را باش ;) 
اره وقتی وظیفش درست انجام نمیده دلیلی به ادامه نیست این دو سه ماه ریسک نکن ک بهونه ای برا خودت تو ذ ...

مرسی❤️

آره والا من خودم دو ساله پشت کنکورم قشنگ چم و خم برنامه نوشتن اینا رو بلدم چون رشتمو تغییر دادم مشاور گرفتم وگرنه نیازی بهش نبود

به قول مهران مدیری هر وقت خواستی راجع به کسی قضاوتی کنی دوتا سوال از خودت بپرس:کجای زندگیمه؟کجای زندگیشم؟...یه کراش دارم که نمیتونم مخشو بزنم و تو اینجا خیلی راجع بهش حرف میزنم😂انقدر میگم میگم تا بیاد به غلامی دم خونمون😎(خب تو پرانتز باید بگم که زهی خیال باطل،فهمیدم رل داره،لیاقت محبت و عشق خالص منو نداشت     )(یه پرانتز دیگه باز میکنم و باید بگم کات کرده💃) به معجزه معتقدم😍🌱 یه خردادی مودی  سعی میکنم در لحظه زندگی کنم🧘🏻‍♀️ چون زندگی واقعا مسیره و مقصد مشخصی نداره💃اگه بگی خرکی ترین اشتباه زندگیم چی بوده؟ میگم انتخاب تجربی تو دبیرستان🤨 به خاطر همین پرونده ی کنکور تجربی و بعد دو کنکور میبندم و میرم سراغ بیدار کردن کودک درونم و برنامه هایی که تو کودکی واسه آیندم داشتم👩🏻‍🎓🌱📷📚🎼❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.