2733
2739
عنوان

خیلی از خواهرام ناراحتم

189 بازدید | 8 پست

باردارم استراحت مطلقم 

خواهر کوچیک دارم مجرده و بیکار میچرخه همش میره خونه خواهر بزرگم چند روز می مونه اما نشد تو بارداری بیاد یکم پیش من بمونه تنهام صبح تا شب شوهرم نیست 

من ازش انتظار کار ندارم ی بار اومد ظرفای غذاشم تو سینک گذاشت من شستم خیلی دلم میگیره در صورتی ک من واسشون همه کار کردم

بی مهرن دیگه 

شمام یاد بگیر به دادشون نرسی 

من بچه کوچیک دارم دیشب یه جایی باید میرفتیم خاهرکوچیکم بلندنشد ظرف غذاشو برداره

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

تا بوده همبن بوده

تا هسن هم همین خواهد بود 

خودت رو ناراحت نکن...حق داری ولی انتظار نداشته باش دیگه 

ایم روزات میگذره و بچه ات به سلامتی میاد بغلت 

بعد تولد بچه هم خودت کارات رو کن که منتی بالا سرت نباشه

واسه من و همسرم هم دعا میکنی مامان بابا بشیم .۱۲ ساله منتظریم و در آرزوش به سر میبریم

عزیزم کسی بیکار هم باشه دلیل نمیشه برای کس دیگه ای کاری کنه، شما رو شوهرتون باید ساپورت کنه که دخیله تو وضعیتتون

اما اینکه ظرفای خودشو نشوره بله اشکال داره، خیلی رک بهش میگفتی عزیزم بی زحمت ظرفاتو بشور من شرابطشو ندارم

هشت سین 
2738

[QUOTE=337301308]عزیزم کسی بیکار هم باشه دلیل نمیشه برای کس دیگه ای کاری کنه، شما رو شوهرتون باید ساپورت کنه که دخیله ...[/QUOTE

اتفاقا خواهرهایی که هیچ کاری برای آدم نمیکنن موقع حاملگی و زایمان چنان از آدم توقع دارن