2733
2734

خسته شدم امروز چهارمین روزیه ک از شنیدن ی خبر بد میگذره . اصن نمیتونم خودمو راضی کنم ی گذشت دیگه مهم نباشه برات
کاششش یکی بود بهم کمک میکرد ب اوج دیوانگی رسیدم از بس خودمو گول زدم ک برات مهم نباشه اصن این اتفاق ب تو مربوط نیس تو زندگی خودت تو مرحله ای هست ک اگه کم بیاری نابود میشی عقل تو سرم نیس قلبمم که دیوانه شدهههه البتع بود الان بدتر شده اووووووووووووووووووووووووف

خدایا من عقل درست و حسابی ندارم مراقب من باش 🤧♥️||||||||||||||||از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀
سعی نکن به زور حالتو خوب کنی...دوره داره که باید بگذره...فقط بپا طولانی نشه

4سال حروم شد دیگع این 4روز فهمیدم زجه های 4سالم الکی بوده و همه چییییییییییییییییییییییییییییی تمومه

خدایا من عقل درست و حسابی ندارم مراقب من باش 🤧♥️||||||||||||||||از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
میشه بگی اون خبر بد چی بود؟

نمیتونم بگم ن کسی میتونه محرم رازم بشه ن کسی میتونه کمک کنه ن عامل این بدبختی رو جرعت دارم بهش پیام بدم

4سال حروم شد دیگع این 4روز فهمیدم زجه های 4سالم الکی بوده و همه چییییییییییییییییییییییییییییی تمومه

حق داری ...نگاه کنی ببینی روزهاتو واسه آدم نامناسب گذاشتی خیلی زور داره واسه همین هم هست که چهار روزه حالت خوب نمیشه....ولی فکر کن میشد ده سال توی یه اشتباه بمونی...زمان بده به خودت

مربی بدنسازی✌️💪 اینستای من samira._jl... ارائه برنامه تمرین و تغذیه
حق داری ...نگاه کنی ببینی روزهاتو واسه آدم نامناسب گذاشتی خیلی زور داره واسه همین هم هست که چهار روز ...

درسته همین ک زودتر تکلیفم مشخص شد و بیشتر از 4سال نشد خودش کلی هس

2740
امیدوارم روزهای غمت زودتر تموم بشه عزیزم

ممنونم مهربونم

از تاپیکای قبلت فهمیدم موضوع عشقیه. عشقت ازدواج کرده با یکی دیگه. و تو چهار سال عمرتو حرومش کردی... 

الان میخوای ۴ سال دیگه هم برا نبودنش زار بزنی؟ 

یه مدت یکماه دوماه گریه کن داد بزن فحش بده جیغ بزن ضجه بزن... خودتو خوب خالی کن. بعدش بچسب به زندگی خودت. الان طبیعیه چیزی از اون اتفاق نگذشته. ولی اینو بدون گذشت زمان کم کم خیلی چیزا رو واست کمرنگتر میکنه. 

پاشو برو یه مسافرت..تو خونه نشین فکر و خیال کن

یادش بخیر، روزگاری خنده بر هر درد بی درمان دوا بود..
از تاپیکای قبلت فهمیدم موضوع عشقیه. عشقت ازدواج کرده با یکی دیگه. و تو چهار سال عمرتو حرومش کردی...& ...

درخاست دوستی مو قبول کن تا بگم دقیقا چی شده این فقط ی کوتاه گفتن از زندگیمه ک ب ظاهر سادست و برای خیلیا اتفاق افتاده درحالی ک خیلی متفاوت تر از همه است