2752
2734
عنوان

حالم از بارداری بهم میخوره هرکی میرسه یچی میگ ب شما هم گفتن؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 541 بازدید | 65 پست
منم ترک دارم،اما بعدچندسال کمرنگ میشه،شکمم کمی شل شده،اما تو شلوارچسبون تخت نشون میده،لارم نیست بدنت ...

گلم این سیاهی بدن از بینومیره ؟مث سر سینه !مث زیر بغل

انشاالله راستی من شکممو با روغن زیتون ماساژ میدادم اصلا ترک نخورد میخوان شما هم اگه دوست دارین استفا ...

ترک شکم ژنتیکیه من کرم ماستلا روغن زیتون بادام ۳۰ هفته کلا شدم ترک خانم 

الان پمادو کرم داده دکترم ۳ ماهه زایمان کردم خیلی کمرنگ شدن واسه شل شدگیشم باید دوجلسه پلاسما یا کربوکسی برم

پسر قشنگم با امدنت زندگی مامان رنگ و بوی بهشت گرفت🩵

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیز من برا چی اعتماد به نفست پایینه تو الان 22سالته تن و بدنت از من که حداقل جوون تر و شاداب تره و ...

ن بخدا مطمئنم با این وضعم ی پیر زن بهتر از منه 

بدنم پر ترک شده سیاه شده سینه هام شل و آویزونه 

حالا اضافه وزن رو میشه کاری کرد !

میدونی حتی کسیم بهم چیزی نگه مادر شوهرم توجه همه رو بمن جلب میکنه از بس میگ نگا شکمشو نگا دماغش رو

گلم این سیاهی بدن از بینومیره ؟مث سر سینه !مث زیر بغل

برای من که رفت،اینا همش مال بارداریه،منم مثل تو بارداری اولم نمیدونستم قراره چی بشم،مخصوصأ قارچ پوستی که گرفتم فکرکردم دیگه همیشه بامنه،یادمه چقدر گریه کردم،کلی دکتر رفتم فایده نداشت،به محض اینکه زایمان کردم تا دوهفته بعدش همش رفت،بارداری دوم بازم گرفتم دیگه میدونستم تا آخر بارداری باهام هست کاری نکردم.

༺ زندگے ات یـک قصـہ ایـست کـہ توسط یـک خداے خوب نوشتـہ شده! ༻️ 
2731
ترک شکم ژنتیکیه من کرم ماستلا روغن زیتون بادام ۳۰ هفته کلا شدم ترک خانم  الان پمادو کرم داده د ...

انشاالله که ترک هاتون بره واسه من که جواب داد نه ترک خورد نه پوستم شل شد.

خیلی مهم است زندگی ات را با افرادی بگذرانی که نه تنها خوبی تو را می بینند بلکه تو را به آدم بهتری تبدیل می کنند.
ن بخدا مطمئنم با این وضعم ی پیر زن بهتر از منه  بدنم پر ترک شده سیاه شده سینه هام شل و آویزونه ...

هرکی مسخره کرد فقط بخند بگو آره وای چقدر زشت شدم،اما میدونم اینا موقتیه😌اعتماد به نفستو حفظ کن،حتی جلوی شوهرت

༺ زندگے ات یـک قصـہ ایـست کـہ توسط یـک خداے خوب نوشتـہ شده! ༻️