2733
2734
عنوان

مجردا کدومتون ماشین خریدید؟ شاغلید؟ یا حمایت پدر؟

| مشاهده متن کامل بحث + 332 بازدید | 21 پست
افرین، عالیه درآمد کامیون خوبه؟

شکرخدا،ازش ممنونم که گفت برو واسه خودت،باید جنم داشته باشی،من حقم روازدنیامیگیرم بعد میمیرم🌹

☘️برای همه خوب باش،آنکه فهمید کنارت میماند،آنکه نفهمید،دیگربرای نفهمیدن دیراست🌹🎋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شکرخدا،ازش ممنونم که گفت برو واسه خودت،باید جنم داشته باشی،من حقم روازدنیامیگیرم بعد میمیرم🌹

میتونم یه راهنمایی ازت بگیرم؟ 

اگ سیصد داشته باشی و درامدتم صفر باشه

ماشین میخری برای زیرپات یا شریک میشی با کسی برای ماشین مثلا خاوری نیسانی چیزی

چیکار میکنی

«لَا تَخَفْ وَلَا تَحْزَنْ ۖ إِنَّا مُنَجُّوكَ» نترس و غمگین نباش، ما تورا نجات می دهیم!🌱(۱۴٠۳/۲/۳)  خدایا من با تک تک سلول هام  بهت توکل کردم و امید دارم ب درست شدن اوضام...🥺 / +پس زخم هایمان چه؟؟ _نور از محل آن ها وارد می شود...🌱 /  در حال درمان افسردگی...❤️‍🩹
میتونم یه راهنمایی ازت بگیرم؟  اگ سیصد داشته باشی و درامدتم صفر باشه ماشین میخری برای زیرپات ...

نیسان نوشهری کارکنه روزی یک تومان کاسبه،کدوم شهری

☘️برای همه خوب باش،آنکه فهمید کنارت میماند،آنکه نفهمید،دیگربرای نفهمیدن دیراست🌹🎋
2731
نیسان نوشهری کارکنه روزی یک تومان کاسبه،کدوم شهری

استان فارس

برای یه دختر دارم میپرسم 

«لَا تَخَفْ وَلَا تَحْزَنْ ۖ إِنَّا مُنَجُّوكَ» نترس و غمگین نباش، ما تورا نجات می دهیم!🌱(۱۴٠۳/۲/۳)  خدایا من با تک تک سلول هام  بهت توکل کردم و امید دارم ب درست شدن اوضام...🥺 / +پس زخم هایمان چه؟؟ _نور از محل آن ها وارد می شود...🌱 /  در حال درمان افسردگی...❤️‍🩹