2737
2734
عنوان

موهای شما هم اینطوری هست

228 بازدید | 16 پست

گیجگاه کلم خیلی خالیه موهای کمی دارم حس میکنم مال همه اینطوریه یا من کچل شدم 

بالای گوش (شقیقه منظورم نیست پایین تر از اون)

🇮🇷 🇵🇸 Free Palestine 🇵🇸 🇮🇷گویند علی می‌زده صد وصله به کفشش💔 ای کاش دل خسته ما کفش علی بود🕊️      شهدا میشه برادر نداشته من باشید؟💙.         کی این فراق تمام میشود مهدی(عج) جان؟!💛
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
والا خوبه موهات ماشاءالله 

اینجا هام خیلی کمه وقتی می‌بندم کم دیده میشه 

🇮🇷 🇵🇸 Free Palestine 🇵🇸 🇮🇷گویند علی می‌زده صد وصله به کفشش💔 ای کاش دل خسته ما کفش علی بود🕊️      شهدا میشه برادر نداشته من باشید؟💙.         کی این فراق تمام میشود مهدی(عج) جان؟!💛
2738
وقتی این قسمت می‌ریزه بخاطر سولفات شامپوه

واقعا یه مدتها بدون سولفات میزنم

منم اینطورم و شدید اما همه نیستن بعضی ها ژن خوب و بنده برگزیده خدا هستن کاملا پرپشته موهاشون

اخ فقط موی سر که نیست   من موهای سرم پرپشته اما موهای بدنمم زیاده اینم خیلی بده   

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 
ممکنه مشکل هورمونی باشه البته بعضیا ژنتیکی موهاشون کمه ولی اگه مثلا خیلی ریزش داری حتما ازمایش بده

مشکلی ندارم موهام پرپشته ریزشمم معمولیه دارم سعی میکنم کمتر شده یه مدت ریختن می‌خوام در بیان 

2706