2737
2739

دختر منم سمت راست بود

فقط 28 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوبی حرف زدن باخدا اینه لازم نیست منظورت رو براش توضیح بدی💖...ولی جدای از این حرفا طرف یه سیب از درختش کندن، داره دهنمون رو سرویس میکنه اونوقت تو امید داری بری تو باغش بخوری و بخوابی و حوریاش رو بمالی؟🤦‍♀️🤷‍♀️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

پسر البته ربطیم نداره ولی من سمت راست بود پسر

فقط 17 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.بعضی وقت ها باید ناراحت شوی. باید دست از سنگ بودن برداری. نشان بده که برایت مهم است که تو هم ناراحت میشوی از رفتار هایشان از حرف هایشان از قضاوت های ناحقشان عمری از احساساتت گفتی و خندیدند دروغ میگفتند در حالی که تو حقیقت را میدانستی بگذار بفهمند ساده نیستی نگذار مهربانیت دیگران را بد عادت کندتا هرطور دلشان خواست با تو رفتار کنندمهربان باش ولی ساده نه !ببخش اما فراموش نه !به خودت حق بده گاهی ناراحت شوی تو قبل از آنکه هرچیزی باشی انسانی...

عزیزم پیشنهادم به عنوان یکی که مثل خودتون بارداره بهت اینکه تا وقتیکه جنسیت بچه توی سونو صددرصدی مشخص نشده دنبال ش نباش 

من از ماه اول که باردار شدم همه میگفتن بچه فلان سمته جنسیتش فلان چیزه 

صورتت فلان طوره چمیدونم ویارت اینجوره پس جنسیتش صددرصد اینه 

من کل چهار ماه توی خیالات خودم با اون (دخترر یا پسر )

ارتباط برقرار کردم 

وقتی رفتم سونو جنسیت بچه برعکس اون چیزی که تصور میکردم شد 

برای همین تا دو روز توی شک بودم 😐 و انگاری بچه برام غریبه بود 

بنطرم حرف و حدیث های کوچه بازاری برات اهمیتی نداشته باشه 

فقط 14 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شهریارا گو دل از ما مهربانان مشکنید🦋 ورنه قاضی در قضا نامهربانی می‌کند 
2738

فقط دقت کن ببین کدوم سینه ات بزرگتره راست بزرگتر باشه پسر چپ بزرگتر بشه دختره، برای من درست بود، یکی هم شکمت اگه بالاست دختره اگه پایینه پسره بقیه علایم اصلا درست نیستن حتی سمت چپ وراست شکم بودن بچه 

عزیزم پیشنهادم به عنوان یکی که مثل خودتون بارداره بهت اینکه تا وقتیکه جنسیت بچه توی سونو صددرصدی مشخ ...

اره حرف شما درسته ولی چون بچه اولیه خیلی دوست دارم بفهمم تودلیم چیه

2706